reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ciąża może być młodsza o 9/10 dni niż wynika z obliczeń?

Ja owu miałam w 31 dniu cyklu teraz mam 43 dzień cyklu beta 2 dni temu wynosiła 26. Kiedy iść do gina? Nie chce pójść za wcześnie. Myślicie że za 2 tyg będzie ok czy jednak zbyt wcześnie? Dodam że mój ostatni cykl po poronieniu to 46 dni
2 tyg powinno być coś widać ,ale powtórzyłabym bete po 48 godz
 
reklama
Ja też mam rozbieżność około 10 dni. Po prostu z góry obliczenia założone są na cykle 28 dniowe a u mnie one trwały około 34 dni plus przesunięta owulacja. Ja też bym jeszcze raz zrobiła betę żeby sprawdzić czy przrasta
 
Baaaardzo często się zdarza. Uważaj tylko na wskazania lekarza, bo niestety ale jak się wkręcisz z jakieś porad i informacje z neta to nie będzie dobrze.
 
Hej, ja też miałam ciążę młodszą o tydzień i z tego co mi wiadomo to bardzo częste zjawisko:-) nie zamartwiaj się, bo na pewno wszystko jest ok, a jedyną rzeczą jakiej teraz potrzebujesz to spokojna głowa i duuuży luz:-)
Ja wczoraj byłam pierwszy raz na usg 6 tydzień i 1 dzień ciąży ale lekarz powiedział że pęcherzyk jest za mały mniejszy wg niego o jakiś tydz albo ciąża nie rozwija się prawidłowo. Następna wizytę m dop z 5 dni i umieram z niepokoju. Piersi już nie bolą tak jak wcześniej ale nie miałam żadnego krwawienia.
 
Cześć, mam pytanie: zaczęłam wczoraj plamić i trochę z mężem się przestraszyliśmy. Pojechaliśmy na Izbę i gin powiedziała, że wg miesiączki powinien to być 6 + 1 Tc. Pęcherzyk ciążowy jest, ale nie widziała ani pęcherzyka żółtkowego ani zarodka. Lekarka powiedziała, że ciąża może być po prostu młodsza. Czy któraś z was miała taką sytuację?
 
Cześć, mam pytanie: zaczęłam wczoraj plamić i trochę z mężem się przestraszyliśmy. Pojechaliśmy na Izbę i gin powiedziała, że wg miesiączki powinien to być 6 + 1 Tc. Pęcherzyk ciążowy jest, ale nie widziała ani pęcherzyka żółtkowego ani zarodka. Lekarka powiedziała, że ciąża może być po prostu młodsza. Czy któraś z was miała taką sytuację?
Mogła się owulacja przesunąć.. wtedy ciążą będzie młodsza [emoji1745]
 
reklama
Cześć, mam pytanie: zaczęłam wczoraj plamić i trochę z mężem się przestraszyliśmy. Pojechaliśmy na Izbę i gin powiedziała, że wg miesiączki powinien to być 6 + 1 Tc. Pęcherzyk ciążowy jest, ale nie widziała ani pęcherzyka żółtkowego ani zarodka. Lekarka powiedziała, że ciąża może być po prostu młodsza. Czy któraś z was miała taką sytuację?
Owulacja mogła się jak najbardziej przesunąć i wtedy ciąża będzie młodsza. Jeżeli cię to martwi, zrób betę z krwi w tym samym laboratorium w odstępie 48h. Jeżeli przyrosty będzie ok, to ja bym się nie martwiła 🙂
 
Do góry