reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy jest jeszcze szansa, że wszystko będzie dobrze?

reklama

werka921

Fanka BB :)
Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
4
A na opakowaniu info, że 6cio dniową ciążę już wykrywa. Ale tak mi się jego cena wydała podejrzana :p
Tak tak, ale chciałam tylko pokazać, że przesuniecia są bardzo możliwe :). Po prostu w karcie ciąży mam liczone od 06.09 a nie tak jak było naprawdę 30.08. 25mlU/ml moga nawet jeszcze nie wykryć ciazy 14 dni po owulacji ;p.
Trochę niemożliwe żeby wykrył 6dniowa ciążę, tym bwrdiej że to 25ml/Uml. Bo dopiero od 3tygodnia ciazy jest we krwi beta hcg powyżej 5ml/Uml :p

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

Wanilia89

Rozwiązania
1
Tak tak, ale chciałam tylko pokazać, że przesuniecia są bardzo możliwe :). Po prostu w karcie ciąży mam liczone od 06.09 a nie tak jak było naprawdę 30.08. 25mlU/ml moga nawet jeszcze nie wykryć ciazy 14 dni po owulacji ;p.
Trochę niemożliwe żeby wykrył 6dniowa ciążę, tym bwrdiej że to 25ml/Uml. Bo dopiero od 3tygodnia ciazy jest we krwi beta hcg powyżej 5ml/Uml :p

Właśnie czytałam ten sam artykuł, którego fragment mi wkleiłaś :p A jak ja jeszcze ten test zrobiłam po południu to faktycznie może być mało wiarygodny...
To teraz zastanawiam się kiedy kolejny test? Teoretycznie miesiączka powinna pojawić się jutro, przy założeniu 28 dniowego cyklu. Ale chyba poczekam przynajmniej do środy-czwartku...

werka921

Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
4
Właśnie czytałam ten sam artykuł, którego fragment mi wkleiłaś A jak ja jeszcze ten test zrobiłam po południu to faktycznie może być mało wiarygodny...
To teraz zastanawiam się kiedy kolejny test? Teoretycznie miesiączka powinna pojawić się jutro, przy założeniu 28 dniowego cyklu. Ale chyba poczekam przynajmniej do środy-czwartku...
Ja to bym nie wytrzymała i już dziś leciała po najczulszy i od razu zrobila... I jutro rano na beta hcg z krwi bym poszla:)

Wanilia89

Rozwiązania
1
Ja to bym nie wytrzymała i już dziś leciała po najczulszy i od razu zrobila... I jutro rano na beta hcg z krwi bym poszla:)

Też nie wiem czy wytrzymam :) To takie moje założenie :) Trochę boję się rozczarowania. Bo w tej ciąży, którą poroniłam, jeszcze przed dniem spodziewanej miesiączki bolały mnie piersi tak, że unikałam biustonoszy jak ognia :) A teraz nic się nie dzieje... :(

zanka200389

Miasto
Poznań
Rozwiązania
3
Też nie wiem czy wytrzymam :) To takie moje założenie :) Trochę boję się rozczarowania. Bo w tej ciąży, którą poroniłam, jeszcze przed dniem spodziewanej miesiączki bolały mnie piersi tak, że unikałam biustonoszy jak ognia :) A teraz nic się nie dzieje... :(
Ja jak zaszłam w ciaze która też poronilam to już wiedziałam przed testem ze coś jest na rzeczy bo takie wielkie jakby opuchnięte brodawki dostałam. A że biust mam bardzo mały to naprawdę komicznie to wyglądało. A teraz w tej ciazy po roku cycki mi się nie zmieniły

Wanilia89

Rozwiązania
1
Ja jak zaszłam w ciaze która też poronilam to już wiedziałam przed testem ze coś jest na rzeczy bo takie wielkie jakby opuchnięte brodawki dostałam. A że biust mam bardzo mały to naprawdę komicznie to wyglądało. A teraz w tej ciazy po roku cycki mi się nie zmieniły
Ja to macam się po tych cyckach jak nie powiem kto :p I tylko się zastanawiam, poczułam coś? Czy nie? Może jednak trochę bolą? :) Wiem, to głupota takie szukanie objawów na siłę, ale co ta wiosna robi z człowiekiem :p A jeszcze wczoraj byłam gotowa wydrapać oczy mojemu facetowi bo szklankę nie tak postawił :p

werka921

Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
4
No tak, ale obie wiemy, że jeśli okaże się, że nie jesteś w ciąży to rozczarowanie i tak będzie, prędzej czy później

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Anarisss Czy jest szansa że wszystko sie ułoży? ! Beta nie podwaja sie Ciąża, poród, połóg 10
A USG, czy widać różnice i jest szansa? Ciąża, poród, połóg 11
P Plamienia o nieznanej przyczynie- czy jest szansa na ciąże? Ciąża po poronieniu 13
Pati1996_2 Jeszcze nie wiem, jaka jest szansa? Potrzebuję porady 10
D Czy jest szansa na ciąże? Potrzebuję porady 16
L Czy jest jakakolwiek szansa,ze zaszlam w ciaze? Potrzebuję porady 12
Edym181 Porada. Czy jest szansa na ciążę Potrzebuję porady 6
M Czy jest szansa na ciąże? Potrzebuję porady 9
M Puste jajo płodowe ? Jest jeszcze szansa ? Potrzebuję porady 19
A Czy jest szansa na ciąże Staramy się 11
19AnulA94 Czy jest jeszcze szansa ? Potrzebuję porady 11
K Czy jest szansa? Potrzebuję porady 2
K Czy jest szansa na ciąże? Staramy się 7
B Problem. Czy jest szansa na ciążę Staramy się 12
E Beta hcg - jest szansa na bliźniaki? Mamusie bliźniat, trojaczków i... 25
GarretT Jak wysoka jest szansa zajścia w ciążę? Rozmowy o seksie 9
J Czy jest szansa dla mojego maluszka? Potrzebuję porady 43
Mała_miia jest szansa? Staramy się 1
T Czy jest szansa, że jestem w ciąży? Potrzebuję porady 10
A Czy jest szansa przy tak niskiej becie :( pomocy Potrzebuję porady 21
A Czy jest szansa przy niskiej becie :( Potrzebuję porady 11
M Jaka jest szansa na zajście w ciąże? Ciąża, poród, połóg 5
M jest szansa? Potrzebuję porady 5
S czy jest szansa że mogę być w ciąży ??? Staramy się 6
D jest szansa na rozszerzenie tej listy mamus kwietniowych o miejscowosc? Dzieci urodzone w kwietniu 2006 3
nowamloda12 Corka 8msc, jest nie do zniesienia Potrzebuję porady 10
domcia2212 Czy test owulacyjny jest pozytywny? Potrzebuję porady 3
R Sześciolatek do szkoły, jakie jest wasze zdanie ? Potrzebuję porady 75
R Czy wynik tedtu jest wiarygodny Staramy się 4
J Czy ciąża jest możliwa w tym przypadku? Ciąża, poród, połóg 30
Harley Czy możliwe jest zajście w ciążę przed @ Ciąża, poród, połóg 44
monika1990000 Czy ten teat jest pozytywny? Potrzebuję porady 9
taka j. Jak to jest naprawdę z tym koronawirusem? Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 74
MILUTKA1993 Czy jest mozliwe tak szybkie wystapienie objawow zagniezdzenia zarodka? Potrzebuję porady 3
Aśka 94 Czy jest zagrozenie porodem przedwczesnym Potrzebuję porady 8
gajdowa 2 poronienia ...nadzieja nadal jest Ciąża po poronieniu 35
A Czy jest możliwość ciąży? Brak okresu 11 dni, test negatywny Potrzebuję porady 8
M Czy jest jeszcze nadzieja? Brak akcji serca... Ciąża, poród, połóg 27
Olaska21 Wprowadzenie kaszek z gotowym mlekiem mm dla dziecka które jest na innym mleku mm. Pomóżcie ! Dzieci urodzone w 2019 roku 7
Mythopoeia Co to jest??? Potrzebuję porady 4
J Czy możliwa jest ciąża?? Potrzebuję porady 5
GabrielaNowak85 Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy Potrzebuję porady 766
Majcia1007 Czy to jest wynik wiarygodny? Potrzebuję porady 27
M Tablet, smartfon, telefon, smartwatch - dać czy nie dać o to jest pytanie Przedszkolaki 8
B Co to jest Potrzebuję porady 3
A Czy jest możliwość zajścia w ciąże? Rozmowy o seksie 6
P Czy przyrost bhcg nie jest za wolny? Ciąża, poród, połóg 14
I Zapis ktg czy jest prawidłowy? Ciąża, poród, połóg 15
D Czy to już cukrzyca ciążowa? Jest ktoś kto się na tym zna? Potrzebuję porady 26
aniaslu Seksualizacja jest groźna. Jak chronić dzieci? Temat tygodnia 6