reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jeszcze szansa, że wszystko będzie dobrze?

Wanilia89

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Luty 2018
Postów
294
Dziewczyny, wiem, że temat wałkowany tu miliony razy, ale tak siedzę i przekopuję internet i już całkiem "głupia" jestem :)
W lutym miałam poronienie zatrzymane. Pierwszą miesiączkę miałam 13 marca. Po niej dostaliśmy zielone światło. Nie staraliśmy się jakoś specjalnie, ale też nie zabezpieczaliśmy się. No i tak się zastanawiam czy mogło się udać? Wiem, że po poronieniu mogło się wszystko pozmieniać, cykle mogą być inne, dlatego siedzę i myślę i liczę na wszystkie możliwe sposoby...
18 marca był koniec miesiączki. Stosunek był: 20, 22, 24, 25 marca i 1, 2, i 8 kwietnia. Wcześniej miałam cykle 28-29 dni, więc spodziewam się miesiączki lada moment. Wcześniej zawsze na kilka dni przed plamiłam, teraz póki co jest czysto. W sobotę robiłam test ciążowy, tak na wszelki wypadek. Wyszedł negatywny. Z jednej strony niby przed dniem spodziewanej miesiączki może wyjść negatywny, z drugiej jeśli do zapłodnienia doszłoby 25 marca to chyba już powinien być pozytywny... Sama nie wiem co mam myśleć, nie chcę sobie robić złudnej nadziei...
 
reklama
Rozwiązanie
@werka921 Koniecznie się pochwal swoim chłopakiem jak już tylko pojawi się na świecie. Ja też pamiętam Twój pierwszy post i aż się nie chce wierzyć że jeszcze trochę i będziesz się rozpakowywac :) życzę szybkiego i bezproblemowego porodu i trzymam kciuki! :)
@Wanilia89 moje gratulacje!!! Cudowny prezent na święta Was czeka ;)
Ale to miłe, dziękuję :). No do planowanego terminu zostało 39dni... jeszcze chwila i się zobaczymy :) :) :)
reklama
A na opakowaniu info, że 6cio dniową ciążę już wykrywa. Ale tak mi się jego cena wydała podejrzana :p
Tak tak, ale chciałam tylko pokazać, że przesuniecia są bardzo możliwe :). Po prostu w karcie ciąży mam liczone od 06.09 a nie tak jak było naprawdę 30.08. 25mlU/ml moga nawet jeszcze nie wykryć ciazy 14 dni po owulacji ;p.
Trochę niemożliwe żeby wykrył 6dniowa ciążę, tym bwrdiej że to 25ml/Uml. Bo dopiero od 3tygodnia ciazy jest we krwi beta hcg powyżej 5ml/Uml :p
275fb0a208e5dc0e3046186e55a0c448.jpg


Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak tak, ale chciałam tylko pokazać, że przesuniecia są bardzo możliwe :). Po prostu w karcie ciąży mam liczone od 06.09 a nie tak jak było naprawdę 30.08. 25mlU/ml moga nawet jeszcze nie wykryć ciazy 14 dni po owulacji ;p.
Trochę niemożliwe żeby wykrył 6dniowa ciążę, tym bwrdiej że to 25ml/Uml. Bo dopiero od 3tygodnia ciazy jest we krwi beta hcg powyżej 5ml/Uml :p

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

Właśnie czytałam ten sam artykuł, którego fragment mi wkleiłaś :p A jak ja jeszcze ten test zrobiłam po południu to faktycznie może być mało wiarygodny...
To teraz zastanawiam się kiedy kolejny test? Teoretycznie miesiączka powinna pojawić się jutro, przy założeniu 28 dniowego cyklu. Ale chyba poczekam przynajmniej do środy-czwartku...
 
Właśnie czytałam ten sam artykuł, którego fragment mi wkleiłaś [emoji14] A jak ja jeszcze ten test zrobiłam po południu to faktycznie może być mało wiarygodny...
To teraz zastanawiam się kiedy kolejny test? Teoretycznie miesiączka powinna pojawić się jutro, przy założeniu 28 dniowego cyklu. Ale chyba poczekam przynajmniej do środy-czwartku...
Ja to bym nie wytrzymała i już dziś leciała po najczulszy i od razu zrobila... I jutro rano na beta hcg z krwi bym poszla:)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja to bym nie wytrzymała i już dziś leciała po najczulszy i od razu zrobila... I jutro rano na beta hcg z krwi bym poszla:)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Też nie wiem czy wytrzymam :) To takie moje założenie :) Trochę boję się rozczarowania. Bo w tej ciąży, którą poroniłam, jeszcze przed dniem spodziewanej miesiączki bolały mnie piersi tak, że unikałam biustonoszy jak ognia :) A teraz nic się nie dzieje... :(
 
Też nie wiem czy wytrzymam :) To takie moje założenie :) Trochę boję się rozczarowania. Bo w tej ciąży, którą poroniłam, jeszcze przed dniem spodziewanej miesiączki bolały mnie piersi tak, że unikałam biustonoszy jak ognia :) A teraz nic się nie dzieje... :(
Ja jak zaszłam w ciaze która też poronilam to już wiedziałam przed testem ze coś jest na rzeczy bo takie wielkie jakby opuchnięte brodawki dostałam. A że biust mam bardzo mały to naprawdę komicznie to wyglądało. A teraz w tej ciazy po roku cycki mi się nie zmieniły
 
Ja jak zaszłam w ciaze która też poronilam to już wiedziałam przed testem ze coś jest na rzeczy bo takie wielkie jakby opuchnięte brodawki dostałam. A że biust mam bardzo mały to naprawdę komicznie to wyglądało. A teraz w tej ciazy po roku cycki mi się nie zmieniły
Ja to macam się po tych cyckach jak nie powiem kto :p I tylko się zastanawiam, poczułam coś? Czy nie? Może jednak trochę bolą? :) Wiem, to głupota takie szukanie objawów na siłę, ale co ta wiosna robi z człowiekiem :p A jeszcze wczoraj byłam gotowa wydrapać oczy mojemu facetowi bo szklankę nie tak postawił :p
 
Też nie wiem czy wytrzymam :) To takie moje założenie :) Trochę boję się rozczarowania. Bo w tej ciąży, którą poroniłam, jeszcze przed dniem spodziewanej miesiączki bolały mnie piersi tak, że unikałam biustonoszy jak ognia :) A teraz nic się nie dzieje... :(
No tak, ale obie wiemy, że jeśli okaże się, że nie jesteś w ciąży to rozczarowanie i tak będzie, prędzej czy później

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry