reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest możliwość ciąży?

reklama
Hej dziewczyny. Mam na imię Katarzyna. Pisze bo..czuję że mogę być w ciąży, dziś powinnam dostać okres i go nie ma, dziś i wczoraj obudził mnie ból piersi taki silny e masakra , mam już jednego synka , niebawem kończy 9 lat . Staramy się z mężem od prawie roku i nie wiem czemu ale czuję.. że to właśnie teraz.. wczoraj i dzisiaj normalnie śpię na stojąco, dobrze że nie pracuje weekendami to mogę pozwolić sobie na odpoczynek.
Pisze tutaj bo nie mam komu się wygadac bo nie wiem czy to chora bania czy przeczucie..
może zrob test coazowy
 
Hej dziewczyny. Mam na imię Katarzyna. Pisze bo..czuję że mogę być w ciąży, dziś powinnam dostać okres i go nie ma, dziś i wczoraj obudził mnie ból piersi taki silny e masakra , mam już jednego synka , niebawem kończy 9 lat . Staramy się z mężem od prawie roku i nie wiem czemu ale czuję.. że to właśnie teraz.. wczoraj i dzisiaj normalnie śpię na stojąco, dobrze że nie pracuje weekendami to mogę pozwolić sobie na odpoczynek.
Pisze tutaj bo nie mam komu się wygadac bo nie wiem czy to chora bania czy przeczucie..
A dlaczego nie zrobisz po prostu testu?
 

Załączniki

  • IMG_20211220_172023.jpg
    IMG_20211220_172023.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 69
reklama
Do góry