reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest możliwość ciąży?

Dołączył(a)
19 Grudzień 2021
Postów
13
Cześć dziewczyny, mam 21 lat i wraz z narzeczonym panicznie boimi się zajść w ciążę. Zawsze kochamy się z zabezpieczeniem jednakże 10 dni przed dniem owulacyjnym podczas igraszek partner wepchnął we mnie penisa. Były to dni niepłodne. Od tygodnia panikuje, że mogę być w ciąży. I teraz moje pytanie czy od jednorazowego pchnięcia penisem (bez żadnego wytrysk przed i po) mogę zajść w ciążę? Choruje na nerwicę i już przez ten stres wmawiam sobie kolejne objawy ciąży. Bardzo proszę o pomoc.
 
reklama
Cześć dziewczyny, mam 21 lat i wraz z narzeczonym panicznie boimi się zajść w ciążę. Zawsze kochamy się z zabezpieczeniem jednakże 10 dni przed dniem owulacyjnym podczas igraszek partner wepchnął we mnie penisa. Były to dni niepłodne. Od tygodnia panikuje, że mogę być w ciąży. I teraz moje pytanie czy od jednorazowego pchnięcia penisem (bez żadnego wytrysk przed i po) mogę zajść w ciążę? Choruje na nerwicę i już przez ten stres wmawiam sobie kolejne objawy ciąży. Bardzo proszę o pomoc.
Skoro oboje panicznie boicie się ciąży to dlaczego narzeczony wepchnął w ciebie penisa? Nie brzmi to dla mnie logicznie.
 
reklama
Do góry