reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży ?

Gość12

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Marzec 2017
Postów
29
Brzuch boli mnie od kilku dni do okresu pozostało mi 12 dni. Od dziś mam biała kleista z grudkami wydzielinę i stan podgoraczkowy test wyszedł negatywny może trzeba poczekac? Tym bardziej ze piersi są cięższe i bardziej obolale martwie sie nie ukrywam . Proszę o pomoc i rady . Dodam jeszcze ze dni płodne mi się skończyły.
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny .. jestem zaskoczona niemiłymi komentarzami. Zalogować tu się może każdy ... nastolatka szukająca odpowiedzi...jak i osoba , która mimo wieku ..jest w tych kwestiach "zielona".
Krótka, rzeczowa odpowiedź nic nie kosztuje ... a może właśnie pomoże.
1. Grudkowata, biała wydzielina świadczy o infekcji, prawdopodobnie grzybiczej.
Musisz iść do lekarza po receptę na globulki i ograniczyć cukier.
2. Test robi się w dniu spodziewanej miesiączki. 12 dni wcześniej to o wieeele za wcześnie.
3. Stes nie ma wpływu na wynik testu ciążowego.
4. Wiele kobiet wkreca sobie objawy ciążowe bo bardzo chcą być w ciąży. Twoje objawy mogą być w 100% subiektywne.
 
reklama
1. Grudkowata, biała wydzielina świadczy o infekcji, prawdopodobnie grzybiczej.
Musisz iść do lekarza po receptę na globulki i ograniczyć cukier.
2. Test robi się w dniu spodziewanej miesiączki. 12 dni wcześniej to o wieeele za wcześnie.
3. Stes nie ma wpływu na wynik testu ciążowego.
4. Wiele kobiet wkreca sobie objawy ciążowe bo bardzo chcą być w ciąży. Twoje objawy mogą być w 100% subiektywne.
To samo wyżej napisalam

mhsvqps6r9qodhvl.png
3jgxgov3tcunbw2h.png
 
Matko, więcej edukacji seksualnej, bo potem takie tematy wypływają...
Skoro jesteś 12 dni przed okresem, to znaczy że jesteś w fazie lutealnej. A ta faza trwa ok. 14 dni. Stąd wniosek, że od paru dni mogłabyś być w ciąży, ale niemożliwe żeby wykrył ją najbardziej czuły test ciążowy. W fazie lutealnej może być stan podgorączkowy 36,9 do 37,1 stopni i może się pojawić bolesność piersi, bez względu na to czy jest ciąża czy nie.
A już najbardziej infantylne pytanie, to czy stres może wpływać na wynik testu ciążowego...
 
nikt nie wchodzi w świat seksu obeznany, ja też zaczynając współżycie byłam tak naprawdę dzieckiem i o ciąży nie wiedziałam nic, jedynie byłam bardzo dobrze zaznajomiona z moimi dniami płodnymi i antykoncepcją. Też nieraz wkręcałam sobie objawy ciążowe, nie z takiego powodu, że chciałam być w ciąży ale, że nie chciałam. Ktoś mi może powiedzieć, że w takim razie seksu nie powinno się uprawiać skoro nie ma się pojęcia o konsekwencjach ale czy np pobieranie się od razu oznacza , że trzeba mieć dzieci? jedno nie zawsze idzie w parze z drugim. Także często wół nie pamięta jak cielęciem był:) fajnie byłoby mieć w domu mamę, która by wszystko objasniła albo jakieś fajne zajęcia w szkole ale edukacja seksualna jest biedna w Polsce, matki się wstydzą rozmawiać a szkoła ma na to wyrąbane.
 
Do góry