reklama
  • Jerzego Owsiaka poznałam wiele lat temu i miałam okazję spędzić z nim kilka fantastycznych godzin. To piękny, mądry i dobry człowiek. Jestem ogromnie wzruszona, że dzisiaj na Forum tyle z Was wypowiadało się tak bardzo pozytywnie na jego temat. Bardzo dziękuję jemu za to co robi pommo ataków i całego brudu, który na niego wylewają różne osoby i bardzo dziękuję Wam, że jesteście po dobrej stronie mocy. <3 Anna Ślusarczyk Dziękuję za to co robisz. LINK

Gość12

Początkująca w BB
Od
8 Marzec 2017
Odpowiedzi
0
Brzuch boli mnie od kilku dni do okresu pozostało mi 12 dni. Od dziś mam biała kleista z grudkami wydzielinę i stan podgoraczkowy test wyszedł negatywny może trzeba poczekac? Tym bardziej ze piersi są cięższe i bardziej obolale martwie sie nie ukrywam . Proszę o pomoc i rady . Dodam jeszcze ze dni płodne mi się skończyły.

reklama
Od
6 Listopad 2015
Odpowiedzi
11
1. Grudkowata, biała wydzielina świadczy o infekcji, prawdopodobnie grzybiczej.
Musisz iść do lekarza po receptę na globulki i ograniczyć cukier.
2. Test robi się w dniu spodziewanej miesiączki. 12 dni wcześniej to o wieeele za wcześnie.
3. Stes nie ma wpływu na wynik testu ciążowego.
4. Wiele kobiet wkreca sobie objawy ciążowe bo bardzo chcą być w ciąży. Twoje objawy mogą być w 100% subiektywne.

reklama

xssenia

Fanka BB :)
Od
3 Grudzień 2016
Odpowiedzi
0
Ile ty masz lat? Jesli masz 12 dni do okresu to normalne ze test może nie wyjsc jeszcze pozytywny!
Test w dniu spodziewanego okresu wyjasni sprawę.

olcia1718

Od
15 Wrzesień 2012
Odpowiedzi
41
Ale czy to ważne jejku nie każdy jest obeznany w tych tematach. Chciałam tylko zapytać i się upewnić chyba lepiej napisać i ktoś kto wie więcej lub zna sie bardziej na tym odpowie. Dziękuje poczekam do okresu zobaczymy. Dziękuje za rady .
Ta a w seksie to jesteś obeznana?..:D
Kto tyle przed terminem test robi.....

reklama

Gość12

Początkująca w BB
Od
8 Marzec 2017
Odpowiedzi
0
Zrób test w dniu okresu jeżeli sie nie pojawi

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Dziękuje z gory pytam czy to mogą być objawy ciąży? Trochę czytalam rozmawialam z kobietami po ciąży lecz zadziwił mnie dziś test negatywny.. A bol nadal nie ustępuje i czuje się źle . Rozumiem tez ze każda kobieta przechodzi to inaczej. Ale chyba rozumiesz kazy się denerwuje. A i dodam czy stres ma wpływ na wynik testu?

Sasankaa

Od
28 Styczeń 2017
Odpowiedzi
3
Brzuch boli mnie od kilku dni do okresu pozostało mi 12 dni. Od dziś mam biała kleista z grudkami wydzielinę i stan podgoraczkowy test wyszedł negatywny może trzeba poczekac? Tym bardziej ze piersi są cięższe i bardziej obolale martwie sie nie ukrywam . Proszę o pomoc i rady . Dodam jeszcze ze dni płodne mi się skończyły.
Stres nie ma wpływu na wynik i na pewno wyjdzie teraz negatywny. Zrób w dzień spodziewanej miesiączki. Po tym co piszesz wg mnie to jakaś infekcja

Gość12

Początkująca w BB
Od
8 Marzec 2017
Odpowiedzi
0
Ile ty masz lat? Jesli masz 12 dni do okresu to normalne ze test może nie wyjsc jeszcze pozytywny!
Test w dniu spodziewanego okresu wyjasni sprawę.
Ale czy to ważne jejku nie każdy jest obeznany w tych tematach. Chciałam tylko zapytać i się upewnić chyba lepiej napisać i ktoś kto wie więcej lub zna sie bardziej na tym odpowie. Dziękuje poczekam do okresu zobaczymy. Dziękuje za rady .

olcia1718

Od
15 Wrzesień 2012
Odpowiedzi
41
No nic dziwnego że test mógł wyjść negatywny jak zrobiłaś tyle przed terminem bozeeeeeee......
Mogłaś odrazu po stosunku zrobić...na jedno wychodzi....myśl trochę.
Moim objawem ciąży była biała wydzielina ale nie z grudkami i nie tyle przed terminem
Pewnie jakaś infekcja.

Serwisy partnerskie

Baby Dove

BabyDove

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Przygotuj kartkę

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/01/2019

Test