reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży ?

Gość12

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Marzec 2017
Postów
29
Brzuch boli mnie od kilku dni do okresu pozostało mi 12 dni. Od dziś mam biała kleista z grudkami wydzielinę i stan podgoraczkowy test wyszedł negatywny może trzeba poczekac? Tym bardziej ze piersi są cięższe i bardziej obolale martwie sie nie ukrywam . Proszę o pomoc i rady . Dodam jeszcze ze dni płodne mi się skończyły.
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny .. jestem zaskoczona niemiłymi komentarzami. Zalogować tu się może każdy ... nastolatka szukająca odpowiedzi...jak i osoba , która mimo wieku ..jest w tych kwestiach "zielona".
Krótka, rzeczowa odpowiedź nic nie kosztuje ... a może właśnie pomoże.
Zrób test w dniu okresu jeżeli sie nie pojawi

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom


Dziękuje z gory pytam czy to mogą być objawy ciąży? Trochę czytalam rozmawialam z kobietami po ciąży lecz zadziwił mnie dziś test negatywny.. A bol nadal nie ustępuje i czuje się źle . Rozumiem tez ze każda kobieta przechodzi to inaczej. Ale chyba rozumiesz kazy się denerwuje. A i dodam czy stres ma wpływ na wynik testu?
 
Brzuch boli mnie od kilku dni do okresu pozostało mi 12 dni. Od dziś mam biała kleista z grudkami wydzielinę i stan podgoraczkowy test wyszedł negatywny może trzeba poczekac? Tym bardziej ze piersi są cięższe i bardziej obolale martwie sie nie ukrywam . Proszę o pomoc i rady . Dodam jeszcze ze dni płodne mi się skończyły.
Stres nie ma wpływu na wynik i na pewno wyjdzie teraz negatywny. Zrób w dzień spodziewanej miesiączki. Po tym co piszesz wg mnie to jakaś infekcja
 
Ile ty masz lat? Jesli masz 12 dni do okresu to normalne ze test może nie wyjsc jeszcze pozytywny!
Test w dniu spodziewanego okresu wyjasni sprawę.
Ale czy to ważne jejku nie każdy jest obeznany w tych tematach. Chciałam tylko zapytać i się upewnić chyba lepiej napisać i ktoś kto wie więcej lub zna sie bardziej na tym odpowie. Dziękuje poczekam do okresu zobaczymy. Dziękuje za rady .
 
No nic dziwnego że test mógł wyjść negatywny jak zrobiłaś tyle przed terminem bozeeeeeee......
Mogłaś odrazu po stosunku zrobić...na jedno wychodzi....myśl trochę.
Moim objawem ciąży była biała wydzielina ale nie z grudkami i nie tyle przed terminem
Pewnie jakaś infekcja.
 
reklama
Ale czy to ważne jejku nie każdy jest obeznany w tych tematach. Chciałam tylko zapytać i się upewnić chyba lepiej napisać i ktoś kto wie więcej lub zna sie bardziej na tym odpowie. Dziękuje poczekam do okresu zobaczymy. Dziękuje za rady .
Ta a w seksie to jesteś obeznana?..:D
Kto tyle przed terminem test robi.....
 
reklama
Do góry