reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży??

Dołączył(a)
28 Kwiecień 2018
Postów
2
Hej, potrzebuję porady kogoś kto może miał podobnie i rozwieje mi wątpliwości... Okres spóźnia się 8 dni, chwilami mam bóle jak na @ i cały czas chodzę sprawdzać czy nie dostałam, ale nie. Zrobiłam wczoraj po południu test, a wynik byl negatywny. Chwilę po tym mialam uczucie jakbym miala metal w ustach. Czekam więc dalej, ale no w ciąży niby nie jestem, a okresu nie ma. Nie czuję żebym miała jakiekolwiek objawy na ciążę, może jest mi cieplo, ale nie mam podwyższonej temperatury, nic więcej. Z partnerem wspolzyjemy normalnie i jesteśmy przygotowani na to, że dziecko może się pojawić. Choć już rok i zawsze okres jest jak trzeba, no oprócz w styczniu mialam podobną sytuację okres spóźnial sie 10 dni i kolejnego rano chciałam zrobic test ale okazał się zbędny i może teraz też zaraz dostanę, ale stresuje się.. Na 2 dni przed planowaną @ oddawalam krew w stacji krwiodawstwa. Czy to może powodować opoznienie okresu? I czy gdybym byla w ciąży to przy oddawaniu krwi by tego nie wykryli?? Bez problemu moglam oddać, usłyszałam, że mam bogactwo hemoglobiny 14,2 . Proszę o jakieś rady, doświadczenia swoje, panikuje, że coś ze mną nie tak...
 
reklama
reklama
No cóż... Nie wiem co mam Ci odpowiedzieć:). To raczej kwestia podejścia a nie samego wieku. Najważniejsze, żebys miała wsparcie bliskich jeśli jesteś w ciąży


Czuje ze chciała bym chłopak jest ze mną bardzo chciała bym zobaczyć. Dwie kreski lecz twoje zbiło mnie to ze napisałam tu swoje przemyślenia i uczucia ale przeczytamam ze. Jeżeli mieszkam z rodzicami chodzę do szkoły to lepiej żebym odpuściła
 
Czuje ze chciała bym chłopak jest ze mną bardzo chciała bym zobaczyć. Dwie kreski lecz twoje zbiło mnie to ze napisałam tu swoje przemyślenia i uczucia ale przeczytamam ze. Jeżeli mieszkam z rodzicami chodzę do szkoły to lepiej żebym odpuściła
Nie no jeśli nie jestes pewna czy chcesz to się zabezpieczaj, to musi być poważnie przemyślana decyzja.
Tylko, że teraz może się okazać, że jesteś w ciąży i tu już gdybania nie będzie. Wlasnie jak mieszkasz z rodzicami to zawsze dodatkowa pomoc. Ja mam 24lata i przez pierwszy rok też będę z rodzicami mieszkać, bo ja studiuje dziennie, a chłopak pracuje ;)
 
Nie no jeśli nie jestes pewna czy chcesz to się zabezpieczaj, to musi być poważnie przemyślana decyzja.
Tylko, że teraz może się okazać, że jesteś w ciąży i tu już gdybania nie będzie. Wlasnie jak mieszkasz z rodzicami to zawsze dodatkowa pomoc. Ja mam 24lata i przez pierwszy rok też będę z rodzicami mieszkać, bo ja studiuje dziennie, a chłopak pracuje ;)


Właśnie ja jestem gotowa co dziwne wiem ze to duże poświęcenie poważna. Decyzja. I wiem ze wszystko się zmieni i chce tego bardzo
 
reklama
Do góry