reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy kupujesz ubranka w sklepach z używaną odzieżą?

Czy kupujesz ubranka w sklepach z używaną odzieżą?


  • Wszystkich głosujących
    164
reklama
Mi się zdarzyło. Nie uważam żeby to było coś strasznego. Niektóre rzeczy są prawie jak nowe, jak się wypierze wyprasuje, nikt by nie powiedział że są kupione w takim sklepie, a poza tym czasem są bardzo orginalne.Pozdrawiam
 
Powiem szczerze że na pocztku mnie to odrzucało :) ale jak kasia zaczęła sie intensywnie poruszac i chodziłyśmy do piaskownicy, stwierdziłam że takie ciuszki z komisu sa bardzo przydatne, kosztują niedrogo a jak wiadomo dziecko czesto ma ubranka tylko "na chwilę".
W większoći ubranka w komisie sa bardzo dobrej jakości, wiadomoże i tak przed użyciem pierzemy je i prasujemy po swojemu. POLECAM. Można tanio i fajnie ubrać dzieciaka.

Zresztą kupuje jej również zabawki z komisu, są tańsze a czasami wogle nie zniszczone.
 
Blaszako bardzo ładnie to ujęłaś......" z komisu" bardzo ładnie nie tak odpychająco jak "sklep z używaną odzieżą". Pozdrawiam
 
He he a to czysty przypadek. Bo ja kupuję w takim sklepie gdzie sa ciuszki tylko i wyłacznie dla dzieci i to sie nazywa KOMIS DLA DZIECI dlatego tak napisałam - z przyzwyczajenia
 
no jasne że tak!!!
u nas jest taki sklep "kiermasz odzieży". są tam FIRMOWE ubrania nie tylko dla dzieci!!! niektóre maja nawet metki! dla dziecka mam przeważnie ubranka z tego sklepu. nie dośc że niedrogie to ładne i nie zniszczone! zwykłe śpioszki w normalnym sklepie kosztują ok. 50zł. sorry bardzo ale to za dużo jak dla mnie!
wcale się tego nie wstydze i nie odrzuca mnie to!
 
W tym tygodniu zagnało mnie do komisu z rzeczami dla dzieci, zeby zobaczyc wozki i tez odkrylam, ze jest tam bardzo duzo ciuszkow i zabawek. Po jednym dniu namyslu wrocilam tam i zaczelam wertowac. Wybralam kilka rzeczy, ktorych koszt wyniosl tyle co jeden komplecik :). Zwlaszcza, ze trzeba liczyc sie z tym, ze w ciuszkach w rozmiarze 56 dziecko moze pochodzic tydzien lub wcale :)
W ciucholandach jest duzo ciuszkow, ale dla dzieci juz wiekszych :D
 
Nie powiem ja też zaglądam szczególnie po zabawki tj. śmieszne maskotki takie na baterie. Za 5 złotych mogę kupic Julce zabawke która w firmowy sklepie kosztuje 15 ( sprawdzone) a i ubranka czasami patrze ostatnio znalazłam taki śliczny żółty sweterek. Po prostu super i wcale nie widać że jest z komisu. Zrobię małej zdjęcie to wam pokażę.
 
reklama
Jasne, że kupuję, sama wiesz, jak szybko dzieci wyrastają z ubranek i że czasem prawie nowe rzeczy robią się nagle za małe.... no i takie można kupić w tych używanych ciuszkach. Nie uważam, żeby to było coś złego czy dziwnego, przecież często się zdarza, że dostajemy od znajomych ciuszki po ich dzieciach (ja dostałam takich sporo i większość lepiej leży na Filipciu niż te nowe ze sklepu ;)), tak samo można kupić używane ciuszki w sklepie - żadna różnica - przecież nie są trujące, a niektóre są naprawdę fajne i w dobrym stanie (no i tanie)

pozdrawiam
nikita
 
Do góry