reklama

Czy kupujesz ubranka w sklepach z używaną odzieżą?

Temat na forum 'Niemowlaki' rozpoczęty przez just20sto, 22 Kwiecień 2005.

?

Czy kupujesz ubranka w sklepach z używaną odzieżą?

1. Tak

85,3%
  2. Nie

14,7%
  1. just20sto

just20sto Aktywna w BB

No właśnie kupujecie czy nie?

2. Anka.G

Anka.G Mama Damiana i Miłosza

Mi się zdarzyło. Nie uważam żeby to było coś strasznego. Niektóre rzeczy są prawie jak nowe, jak się wypierze wyprasuje, nikt by nie powiedział że są kupione w takim sklepie, a poza tym czasem są bardzo orginalne.Pozdrawiam

3. reklama
  4. blaszako

blaszako Fanka BB :)

Powiem szczerze że na pocztku mnie to odrzucało :) ale jak kasia zaczęła sie intensywnie poruszac i chodziłyśmy do piaskownicy, stwierdziłam że takie ciuszki z komisu sa bardzo przydatne, kosztują niedrogo a jak wiadomo dziecko czesto ma ubranka tylko "na chwilę".
    W większoći ubranka w komisie sa bardzo dobrej jakości, wiadomoże i tak przed użyciem pierzemy je i prasujemy po swojemu. POLECAM. Można tanio i fajnie ubrać dzieciaka.

Zresztą kupuje jej również zabawki z komisu, są tańsze a czasami wogle nie zniszczone.

5. just20sto

just20sto Aktywna w BB

Blaszako bardzo ładnie to ujęłaś......" z komisu" bardzo ładnie nie tak odpychająco jak "sklep z używaną odzieżą". Pozdrawiam

6. blaszako

blaszako Fanka BB :)

He he a to czysty przypadek. Bo ja kupuję w takim sklepie gdzie sa ciuszki tylko i wyłacznie dla dzieci i to sie nazywa KOMIS DLA DZIECI dlatego tak napisałam - z przyzwyczajenia

7. słowiczek

słowiczek mama pisklaczków

Czasem zaglądam do takich "sklepów" i coś wybieram dla małej no i dla siebie również.

8. theo

theo Fanka BB :)

no jasne że tak!!!
    u nas jest taki sklep "kiermasz odzieży". są tam FIRMOWE ubrania nie tylko dla dzieci!!! niektóre maja nawet metki! dla dziecka mam przeważnie ubranka z tego sklepu. nie dośc że niedrogie to ładne i nie zniszczone! zwykłe śpioszki w normalnym sklepie kosztują ok. 50zł. sorry bardzo ale to za dużo jak dla mnie!
    wcale się tego nie wstydze i nie odrzuca mnie to!

9. Ineczka

Ineczka Mama wrześniowa 2005

W tym tygodniu zagnało mnie do komisu z rzeczami dla dzieci, zeby zobaczyc wozki i tez odkrylam, ze jest tam bardzo duzo ciuszkow i zabawek. Po jednym dniu namyslu wrocilam tam i zaczelam wertowac. Wybralam kilka rzeczy, ktorych koszt wyniosl tyle co jeden komplecik :). Zwlaszcza, ze trzeba liczyc sie z tym, ze w ciuszkach w rozmiarze 56 dziecko moze pochodzic tydzien lub wcale :)
    W ciucholandach jest duzo ciuszkow, ale dla dzieci juz wiekszych :D

10. reklama
  11. just20sto

just20sto Aktywna w BB

Nie powiem ja też zaglądam szczególnie po zabawki tj. śmieszne maskotki takie na baterie. Za 5 złotych mogę kupic Julce zabawke która w firmowy sklepie kosztuje 15 ( sprawdzone) a i ubranka czasami patrze ostatnio znalazłam taki śliczny żółty sweterek. Po prostu super i wcale nie widać że jest z komisu. Zrobię małej zdjęcie to wam pokażę.

12. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Jasne, że kupuję, sama wiesz, jak szybko dzieci wyrastają z ubranek i że czasem prawie nowe rzeczy robią się nagle za małe.... no i takie można kupić w tych używanych ciuszkach. Nie uważam, żeby to było coś złego czy dziwnego, przecież często się zdarza, że dostajemy od znajomych ciuszki po ich dzieciach (ja dostałam takich sporo i większość lepiej leży na Filipciu niż te nowe ze sklepu ;)), tak samo można kupić używane ciuszki w sklepie - żadna różnica - przecież nie są trujące, a niektóre są naprawdę fajne i w dobrym stanie (no i tanie)

pozdrawiam
    nikita

Poleć forum