reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy macie pomysł?

aniaslu

red. nacz. babyboom.pl, psycholog, admin
Członek załogi
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2004
Postów
3 642
Miasto
Warszawa
Zastanawiam się , jak i skąd ściągnąć rodziców dzieci starszych na forum. Nasi znajomi głównie mają maluszki. Macie pomysł???
ania
 
reklama
Ja ze swojej strony obiecuję zainteresować Naszą Babyboomową Stronką :D dyrekcję przedszkola Julci... jeżeli nie macie nic przeciwko to może zamieścimy link na naszej przedszkolnej stronce?
Myślę, że trochę rodziców starszaków by tu zaglądało...

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
:D Agawa
 
Szanowne panie ja się tez chętnie dołacze, żeby móc wymienić doświadczenia. POzdrawiam serdecznie i do spotkania :D

Magdalenka
 
Cześć wszystkim. Mam 4,5 letniego "huliganka". Chętnie się do was przyłączę na pogaduchy.
p.s. dzisiaj pierwszy raz weszłam na tę stronkę i widzę że są ciekawe tematy, tylko szkoda, że tak mało ludzi tu zagląda.
 
A ja mam dwie wspaniałe córeczki, które czasami doprowadzaja mnie do :twisted: Maja 6 i 7 lat. Chetnie skorzystam z Waszych rad :lol:
 
To i ja przylacze sie do tego grona. Mam juz 6 letniego synka, a teraz czekam na druga pocieche, jeszcze nieznanej plci :)
Rzeczywiscie fajnie by bylo, gdyby bylo nas tu wiecej. Moj synek chodzi do przedszkola, jest strasznym lobuziakiem. Glownie interesuja go zabwy aktywne, ktore mnie doprowadzaja do palpitacji serca. troszke jest teraz zly, no bo nie mam sily na pewne zabawy. Zastanawiam sie jak bedzie, kiedy dzidzius przyjdzie na swiat. Na razie nie dopuszcza mysli, ze moglaby sie urodzic dziewczynka ::) Wiec po cichu mam nadzieje na synka. Zobaczymy
W kazdym razie pozdrawiam wszystkich
Ania
 
Hej
Ja tez mam pare urwisow ;D,jedno skonczone 3 lata i drugie skonczone 7 lat
Dołączam do Was :D
Pozdrawiam
 
Witaj Margo, dawno cię nie widziałam (tzn. twoich postów ;)) miło, że znowu tu zaglądasz  :).
Jak tam Zuzanka w przedszkolu? Mój mały chwilowo nie chodzi... ciągle chorował. Wiosną znowu spróbujemy.
Pozdrawiam cieplutko
 
reklama
Hej Mela
Zuza to juz 'powazny' przedszkolak.Mialysmy lepsze i gorsze dni w przedszkolu ale jest niezle.Nasze problemy wynikaly z tego ze Zuza jest dzieckiem wesolym ,zywym nie siedzacym ciagle w jednym miejscu i nie dajacym sobie'dmuchac w kasze' :angel:
Uwielbia spiewac,tanczyc i ostatnio ma wene tworcza.Kiedy inne dzieci wykonuja 1 prace plastyczna ona robi 3 lub 4 szt :) Farby,ciastolina to cos co uwielbia najbardziej
Jest bardzo samodzielna,nie pozwala sie ubierac innym,wszystko chce robic sama.Ponad wszystko uwielbia myc zęby.Nie lubi lezakowac,bo na to szkoda czasu :( Ma swoje przyjaciolki w przedszkolu:Zosie,Olge,Kasie sa jak papuzki nierozłączki
Pozdrawiam
 
Do góry