reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży ?

Oktavia71

Początkująca w BB
Dołączył(a)
9 Grudzień 2017
Postów
18
Witam mam takie pytanie i proszę o jak najszybszą odpowiedź :/
O godzinie 4:20 kochałam się z chłopakiem i doszedł do środka, jutro mam mieć okres i z mojego kalendarzyka piszę że niska szansa na ciąże. Moje pytanie jest takie czy mogę być w ciąży skoro jestem przed miesiączką a mam miesiączki co 24 dni, kilka razy się zdarzyło 26 dni zazwyczaj regularne. Czy mogę być w niechcianej ciąży ? Z góry dziękuje i proszę o szczerą i rozsądną odpowiedź :)
 
reklama
Nie jestem pewna czy troll czy...
Poważnie? Bo raz Wam pękła gumka to robicie to bez? Innych metod poza prezerwatywami nie ma? Właśnie dlatego edukacja seksualna w szkole powinna być obowiązkowa. Jak można być tak nieodpowiedzialnym, przecież przy takim zachowaniu ciąża to kwestia czasu.
Nie raz mieliśmy przebitą tylko wtedy to już było ostatni raz od kad to robimy bez :)
 
reklama
Chyba nikt nie rozumie niczego. Szczerze jeśli ktoś ma takie podejście do odpowiedzi to pogratulować. Forum po coś w końcu powstało :)
A teraz odnośnie tego mojego postu to : Dostałam okres ale o 2:30 . Nigdy mi się to nie zdarzało o takich godzinach zawsze mam co 24 dni i co wstanę to mam albo wieczorem .. Wiec obawiam się tego. A czytałam na innych forum to jednym okazywało się że to możliwe drugim że to w ogóle nie możliwe. Czas pokaże nam wszystko.. Zrobię test za 2 tygodnie i się okaże.
 
Octavia, to albo kupujesz używane gumki, albo najtańsze, ja korzystam tylko z prezerwatyw, od ponad 15 lat i NIGDY, ale to NIGDY nie miałam przebitej :D

A obawiać się ciąży, bo okres przyszedł o 2:30, a nie wieczorem/rano - no mistrzostwo, wygrałaś internety i otrzymujesz od nas palmę pierwszeństwa - równie głupiego postu jeszcze tu u nas nie było :D :D :D
 
Octavia, to albo kupujesz używane gumki, albo najtańsze, ja korzystam tylko z prezerwatyw, od ponad 15 lat i NIGDY, ale to NIGDY nie miałam przebitej :D

A obawiać się ciąży, bo okres przyszedł o 2:30, a nie wieczorem/rano - no mistrzostwo, wygrałaś internety i otrzymujesz od nas palmę pierwszeństwa - równie głupiego postu jeszcze tu u nas nie było :D :D :D
Używane lub najtańsze hahaa dobre :rolleyes2: Stać mnie jeszcze na prezerwatywy te lepsze. Nie ma to jak od razu dowalić te najtańsze lub używane :) Nie obawiam się tego tylko zdziwiłam :) Proszę czytać ze zrozumieniem ;) A widziałam pani głupkowate posty i jakoś na nie odpowiadam i nie robię szału na całe forum :D Proszę czytać ze zrozumieniem i następnym razem jak już w ogóle nie odpisywać a jak już to przemyśleć i dopiero pisać :D Nie miałam nigdy dziecka i nie wiem jak to być z brzuszkiem :D
 
Co z tego, że stać Cię na lepsze prezerwatywy skoro ani Ty ani Twój chłopak nie umiecie ich poprawnie założyć. Poprawnie założona prezerwatywa nie pęka! Nie wiem jak to bardziej lopatologicznie wytłumaczyć, antykoncepcja to zdobycz naszych czasów, w końcu kobieta może decydować kiedy i czy w ogóle chce być w ciąży, więc korzystajmy z tego...
,,Po coś to forum powstało" - sorry, ale nie po to by handlować z takim pokładem ignorancji. Nie piszę tego złośliwie czy żeby Ci dokopać, ale przeczytaj swoje posty (które czasem trudno zrozumieć, bo robisz błędy albo autokorekta płata Ci figle) i zastanów się czy serio pewnych rzeczy nie powinnaś już sama wiedzieć albo przynajmniej samodzielnie umieć wyszukać w internecie. Tak jak z tym okresem o ,,dziwnej" porze. Ona wcale nie jest dziwna, to że do tej pory nie obudziłaś się z ubrudzoną bielizną nie oznacza, że ten okres jest dziwny.
Nadal uważam, że jesteś internetowym trollem, który kręci sobie bekę.
 
Mam pytanie czy taki wynik swiadczy o ciazy ..?
863061623851659
 

Załączniki

  • received_1613928272033009.jpeg
    received_1613928272033009.jpeg
    76,3 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Witam spóźnia mi się okres już 27dni staramy sie z mężem o dzidziuśia już bardzo długo czy jest możliwe że jestem w ciąży a test ciążowy negatywny? Proszę o pomoc bo już wariuje z tego że nie umimy zajść://jutro rano mam wizytę u gin
 
Do góry