reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży ?

Oktavia71

Początkująca w BB
Dołączył(a)
9 Grudzień 2017
Postów
18
Witam mam takie pytanie i proszę o jak najszybszą odpowiedź :/
O godzinie 4:20 kochałam się z chłopakiem i doszedł do środka, jutro mam mieć okres i z mojego kalendarzyka piszę że niska szansa na ciąże. Moje pytanie jest takie czy mogę być w ciąży skoro jestem przed miesiączką a mam miesiączki co 24 dni, kilka razy się zdarzyło 26 dni zazwyczaj regularne. Czy mogę być w niechcianej ciąży ? Z góry dziękuje i proszę o szczerą i rozsądną odpowiedź :)
 
reklama
Witam spóźnia mi się okres już 27dni staramy sie z mężem o dzidziuśia już bardzo długo czy jest możliwe że jestem w ciąży a test ciążowy negatywny? Proszę o pomoc bo już wariuje z tego że nie umimy zajść://jutro rano mam wizytę u gin
Jak test negatywny, to ciąża wykluczona.
Możesz mieć problem z hormonami lub jeszcze coś innego.
 
reklama
Na naukę też nie jest za późno, więc radzę Ci się ogarnąć w tym temacie bo za chwilę będzie płacz i zgrzytanie zębami..

Nie chcesz zajść w ciążę to się zacznij zabezpieczać. Masz chyba świadomość skąd się dzieci biorą? Jeśli byś teraz zaszła w ciążę to nie ma tu mowy o " niechcianej ciąży " czy " wpadce " bo skoro masz świadomość, że poprzez sex może dojść do zapłodnienia to jak dla mnie uprawianie sexu bez zabezpieczenia jest równoznaczne z tym, że jesteś świadoma tego co robisz i dobrowolnie decydujesz się na ciążę.

Zasięgnij porządnych informacji na temat sexu i konsekwencji z nim związanych.
 
I
Jak test negatywny, to ciąża wykluczona.
Możesz mieć problem z hormonami lub jeszcze coś innego.
Na naukę też nie jest za późno, więc radzę Ci się ogarnąć w tym temacie bo za chwilę będzie płacz i zgrzytanie zębami..

Nie chcesz zajść w ciążę to się zacznij zabezpieczać. Masz chyba świadomość skąd się dzieci biorą? Jeśli byś teraz zaszła w ciążę to nie ma tu mowy o " niechcianej ciąży " czy " wpadce " bo skoro masz świadomość, że poprzez sex może dojść do zapłodnienia to jak dla mnie uprawianie sexu bez zabezpieczenia jest równoznaczne z tym, że jesteś świadoma tego co robisz i dobrowolnie decydujesz się na ciążę.

Zasięgnij porządnych informacji na temat sexu i konsekwencji z nim związanych.

Chyba napisalam Z sie staramy to po co odrazu z takimi tekstami ze wpadka i ze zapozno na naukę?
 
Hej, witam wszystkich, jestem tu nowa więc z góry przepraszam za zamieszanie :)
Mam do Was pytanie, ale od początku.
Od września staram się z mężem o drugiego dzidziusia. W październiku się "udało" byłam według bety w 6 tc (2tyg okres mi się spóźnił a mam dokładnie co 28 dni) i dzien przed wizytą potwierdzająca ciąże dostałam plamienia i trafiłam do szpitala diagnoza - ciąża biochemiczna. Zalamalam się i chciałam odpuścić na jakiś czas. w tym miesiącu kochalismy się w 12 dc a owulacji według śluzu była w 15 dc. Od 20 dc mam "wzdety" brzuch którego nie idzie wciągnąć. Do tego piersi zrobiły się takie pełne i widać żyły.. Czy jest szansa na ciąże? Nie chce robić sobie nadziei, ale już sama nie rozumiem swojego ciała i tego co się z nim dzieje... Poradzcie coś proszę..
 
reklama
Hej, witam wszystkich, jestem tu nowa więc z góry przepraszam za zamieszanie :)
Mam do Was pytanie, ale od początku.
Od września staram się z mężem o drugiego dzidziusia. W październiku się "udało" byłam według bety w 6 tc (2tyg okres mi się spóźnił a mam dokładnie co 28 dni) i dzien przed wizytą potwierdzająca ciąże dostałam plamienia i trafiłam do szpitala diagnoza - ciąża biochemiczna. Zalamalam się i chciałam odpuścić na jakiś czas. w tym miesiącu kochalismy się w 12 dc a owulacji według śluzu była w 15 dc. Od 20 dc mam "wzdety" brzuch którego nie idzie wciągnąć. Do tego piersi zrobiły się takie pełne i widać żyły.. Czy jest szansa na ciąże? Nie chce robić sobie nadziei, ale już sama nie rozumiem swojego ciała i tego co się z nim dzieje... Poradzcie coś proszę..
Na początku współczuję ci straty ciąży.:(
Ciężko co kolwiek stwierdzić.
Jak ci @ nie przyjdzie to wtedy zrób test.
A jak się nie uda, to od przyszłego cyklu kup sobie femibion 0 planowanie ciąży( zaraz będzie fala hejtu) ;) i testy owulacyjne:)
 
Do góry