reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę teraz zrobić test ciążowy ? Takim testem .?

Dołączył(a)
14 Luty 2018
Postów
11
Witam.
Mogę zrobić teraz o tej godzinie taki test ciążowy?
Tak jak w poprzednim poście 19.03 kochałam się z chłopakiem i na w tedy miałam prawdopodobnie przesunięta owulacje ;)

Minęło już 11 dni. Czy z takich tańszych testów wykarze mi prawidłowy wynik ?
 

Załączniki

  • received_1658249467563368.jpeg
    received_1658249467563368.jpeg
    144,5 KB · Wyświetleń: 290
reklama
Witam.
Mogę zrobić teraz o tej godzinie taki test ciążowy?
Tak jak w poprzednim poście 19.03 kochałam się z chłopakiem i na w tedy miałam prawdopodobnie przesunięta owulacje ;)

Minęło już 11 dni. Czy z takich tańszych testów wykarze mi prawidłowy wynik ?
Ja na Twoim miejscu bym sie wstrzymala . Mi najczulszy test pokazal dopiero cien cienia dwa dni przed miesiaczka . Ale kazdy organizm jest inny. Zobacz czulosc tego testu.
 
Ja na Twoim miejscu bym sie wstrzymala . Mi najczulszy test pokazal dopiero cien cienia dwa dni przed miesiaczka . Ale kazdy organizm jest inny. Zobacz czulosc tego testu.
Dziękuję za odpowiedź. Wyszedł negatywny :/ a czy różne spożycia płynów przez cały dzień ma na to wpływ jakiś? Bo dużo dziś piłam herbaty, energetyków i inne.. :/ bo na innych forach piszą że duże ilości różnych płynów mają na to wpływ :/ Już sama się zgubiłam w tym wszystkim. Mam nadzieję że z czasem zobaczę u siebie te dwie kreseczki :/
 
Najpierw bierze tabletkę dzień po, a potem ma nadzieję, że zobaczy dwie kreseczki...
Nie, na test za wcześnie i nie, płyny nie mają wpływu. Największe stężenie beta hcg, czyli hormonu ciążowego jest rano. Dlatego wczesne testy najlepiej robić po wstaniu z łóżka, dopiero później wychodzą niezależnie od pory dnia.
Idź lepiej na te inne fora, bo tu nic dobrego nie usłyszysz. Możesz być w ciąży i pijesz energetyki? Kolejna nieodpowiedzialność.
 
Masakra.. Bierzesz tabletke, a dwa miesiące pozniej marzysz o dwóch kreskach? Co, jak ci sie za miesiac odwidzi to po prostu pojdziesz i kupisz sobie tabletki poronne? Zacznij myslec dziewczyno! Mam nadzieje, ze w ciazy nie bedziesz dopóki nie staniesz sie bardziej odpowiedzialna, bo szkoda by było tego maleństwa.

mjvy3e5evtupvzgq.png
Widzę że wcześniej nie czytałaś ze zrozumieniem :) napisałam ze to przez mojego chłopaka ale mniejsza z tym juz. Nauczył się i sam zrozumial. Sam zaczął się starać i mówić o tym, zmienił się zrozumiał co zrobił i tyle,
 
reklama
reklama
To może napiszę prościej tak byś mogła zrozumieć:
Energetyków nie powinno się pić w ciąży, gdyż są szkodliwe dla rozwijającego się dziecka. Zawierają one duże ilości kofeiny, która przenika przez łożysko do płodu, hamuje wydzielanie hormonu wzrostu.

PS. Nie zrozumiałaś aluzji, ani nie zdajesz sobie sprawy z konsekwencji zostania rodzicem, którym się stajesz w zasadzie w momencie zapłodnienia. TROCHĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI!!!
 
Do góry