reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej Dziewczyny

Male liski
ja w szkole rodzenia mialam zajecia z babeczka ktora udziela kursu szybkiego w mintowaniu dzieciaczkow w chuscie i wlasnie jutro bede odbierala od niej bo zamowilam firmy Natibaby tylko kolkowa Ja szbciej i latwiej sie zaklada :) mlody wazy juz ponad 7 (dzisiaj idziemy na szczepionke to bede wiedziala dokladnie) i ciezko mi :) a na 4 pietro to tez nie lada wyzwanie :) jejku juz niedlugo bedziesz tulic swoja krolewne

Patka gratuluje corci :)

Kate ludzie sa straszni :( nie maja swojego zycia to wtracaja sie w innych To Wasza sprawa ile bediecie mieli dzieci Nie przejmuj sie kochana

Airfix zdrowka dla synka

Maggie dawaj zdjecie poszukamy :)

Macy juz pare dni i mama bedzie z Toba:) a nieobejrzysz sie to synus bedzie z Wami a jak Twoj humor ? zdrowka dla corci

Katrinna ​kciuki &&&&
 
reklama
cocinella Ja to zakrecona jestem, pamietam co mam komu odpisac, a jak zaczynam odpisywac tak zapominam :) Lukrecja tak jak napisały dziewczyny nie jest wskazana dla osób z nadciśnieniem i problemami z sercem- dlatego mój mąż nie mógł jej przyjmować.
Ja jeszcze znalazłam lukrecje DGL taka która moga przyjmować osoby z nadciśnieniem i nie wiem czy moze byc taka czy nie
Przeszukałam internet i w jednych artykułach pisze ze Lukrecja DGL ma działanie na hormony , w drugich że nie ma ...i ja zgłupiałam.

Piranhu Jak będziesz to moze pomożesz :)

Patka90 Gratuluje zdrowej królewny :))

A co z Vivienką, Kiraa ??
 
Airfix a Ty to chyba kobieto jesteś przygotowana na córkę z każdej możliwej strony co? :-) wiesz wszystko.... :tak:
ja ciągle nie wiem kiedy zdecydować się na działania, bo nie mam bóli owulacyjnych więc 0+12h odpada, chyba, że monitoring...
albo 3-4 dni przed albo co.. sama nie wiem :angry:



dziewczyny gdzie ja dorwę colę light bezkofeinowa?
no na allegro jest ale cena jak za zboże...
:angry:
 
Patka - gratuluję córeczki , śliczna

Apropo lukrecji pytanko - to tylko faceci biorą czy obie strony ?

Cocinella - u mnie jest cola light bezkofeinowa przypadkiem znalazłam w przydroznym sklepiku, ponoć bardzo ciężko ją dostać w ogóle
 
miciurka a jaka cena? bo na allegro ok 9 zł litr , plus 13 przesyłka.... :crazy:

edit: znalazłam, piotr i paweł ma za 7,50 litr :)
 
Ostatnia edycja:
cocinella Własnie w Piotrze i Pawle pamietam że powinna byc ta cola...ale ja mam za daleko do takiego sklepu wiec jak juz cos to sie napiję Pepsi Max od czasu do czasu .
 
reklama
Dziewczyny proszę pomóżcie bo ja juz calkiem zgłupialam. Wydawalo mi sie ze juz jest po owulacji a dzis pojawil sie znów śluz przezroczysty i to z krwia, taki zabarwiony :confused: szyjka tez jest raczej juz twarda.czyzby tera byla dopiero ta owulacja?
 
Do góry