reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny a ja w ciązy to sobie chyba bede kupowac ubarania firmy Happy Mum :) bo są bombowe :)
b594.jpg

d257.jpg

t150a.jpg
 
reklama
Witam z wieczorka późnego wieczorka :-)

U nas dziś nareszcie cieplutko było i dlatego też wybraliśmy sie na wycieczkę do lasu :-) fajnie było :tak:
Za to teraz tak od 20 co chwile leje i burzuje :baffled:

Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie :tak:i przepraszam że nie odpisuje :zawstydzona/y:
 
witam.Madziu-jak tam u ciebie,kiedy kochana testujesz.zauważasz morze jakieś sygnały na dzidzie.bo ja fisiuje.:baffled:
Bershanka-cudne wieści,będzie dobrze:tak:

 
Dziendoberek!
U nas od rana slonecznie! Mam nadzieje, ze tak sie utrzyma i ze bedzie cieplo :)
Teraz od ranka piore druga ture bialych rzeczy po synku, a potem okolo poludnia wybierzemy sie z Maciusiem na spacerek :)
Przyjemnego dnia kochane!!
 
Witam....:)
Ja właśnie po śniadanku...
Ciuszki ciążowe faktycznie super :tak: Choć kiedy byłam w ciąży z Filipem to nie kupowałam zbyt wiele- szkoda mi było kasy na te kilka miesięcy. Ja do końca ciąży nosiłam wiele bluzek takich z materiałów z lycra, które miałam w szafie...Ale w porządne spodnie i jakąś fajną bluzkę warto zainwestować :tak:

tusia- z objawami to sama nie wiem...jakiś czas temu było mi niedobrze momentami i bolał mnie brzuch- ale nie wiem ile w tym było prawdy a na ile moja wyobraźnia się włączyła:eek:....A teraz...pobolewa mnie brzuch jak na okres i wydaje mi się że częściej biegam do toalety...Jednak sama nie chce już się doszukiwać....poczekam te kilka dni i jak nie dostanę miesiączki w terminie to zrobię testa....W końcu co ma być to będzie...;-)
Trzymam kciuki za Twoje testowanie :tak:...ja zgodnie z suwaczkiem będę testować. A ty?
 
Już kiedyś wstawiałam na forum linka z naszą historią...
Ale jeśli któraś z was ma ochotę poczytać...to proszę:
Fundusz na rzecz dzieci z wadami serca

P.S. Nie wklejam tego po to zeby kogoś straszyć....absolutnie....nie mniej jednak uważam że w czasach kiedy mamy dostęp do specjalistycznych badań ktore mogą pomóc powinniśmy je wykonywać każdej ciężarnej.
Buźka
madziu jak poczytalam to o filipku lezki same mi poplynely,naprawde straszne co musieliscie przyjsc ile strachu o zycie filipka.ciesze sie razem z wami ze wszystko dobrze sie skonczylo i filipek dobrze sie rozwija i do tego jest przeslicz:-Dny...:tak:;-)zycze mu duzo zdrowka i usmiechu kazdego dnia..
 
reklama
Madziu ....nigdy nie pojme czemu takie maleństwa musza tak wiele wycierpieć .
Cieszę sie bardzo że Filipek tak pieknie rosnie i daje wam tyle radości .....

Moje skarby kazdego dnia daja mi tyle radości ze tego nie da sie opisac ...o tym wie tylko ten kto ma dzieci ....

Pozdrawiam was serdecznie
 
Do góry