reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy podoba Wam się imię...

Jotka_

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Sierpień 2017
Postów
6 189
Miasto
Pod Warszawą
Co myślicie o imieniu Rufin? Znajoma chce dac tak na imie synkowi, ale wszyscy jej mówią, a że imie brzydkie, że jakies dziwne.. tylko krytykuja...
Dlatego chcialabym was drogie mamy zapytac jakie macie odczucia odnosnie tego imienia???
 
reklama
Imię jak imię, oryginalne i nie spotka w piaskownicy całej chmary chłopców, jak np. ja kiedy idę synem, Jaśków od groma i ciut ciut.
Ja bym odradzała znajomej/koleżance/przyjaciółce jak by na imię dziecku chciała dać Alfons albo Adolf lub typowe słowiańskie imię typu Świętopełk, ale Rufin? Mnie się podoba :)
 
Oryginalnie ale jak się on tych samych ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Oryginalnie ale jak się zdrabnia? Rufus? Innaczej!
Przynajmniej nie Antoś Franek Stas i Kubuś bądź Szymon :)
Wolę coś oryginalnego niż milion tych samych ...
Rufinek :) zdrobnienia i tak Każdy rodzic wymysla Swoje ja mam Rafała i czesto mówie Rafek. poprostu.

Rufus to zupełnie inne imie.. z tego co się zagłębiłam w tego Rufina
 
reklama
Do góry