reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

fogia :szok: ojej, sama nie wiem co napisać :wściekła/y:

Madzienka no ja się właśnie zastanawiam, czy Justysi nogi nie będą boleć od tego chodzenia :eek:. Ale to uparciuch okropniasty jest i już nie bardzo interesuje ją siedzenie w wózku

maltanka jak pakowanie??
 
reklama
Fogia może tak źle na tej radzie nie będzie:tak:. Trzymam kciuki żeby jednak trwała pół godziny:-)

Sunday powodzenia w pisaniu sprawozdania:tak:.

Madzienka super że Juleczka zadowolona z przedszkola i dzieci:tak:

Michał dopiero zasnął, lecę prasować bo mnie jutro zastanie:crazy:
 
czesc Laski, eh dawno mnie nie było u Was, eh ale ten czas szybko biegnie
widziałyście tego groupona: 499 zł zamiast 4990 zł za 10 Liposukcji Ultradźwiękowych na Dowolną Partię Ciała
myslicie ze wartoto zrobic? ja jestem w takiej desperacji ze jestem w stanie wydac otatnie oszczednosci,zeby pozbyc sie tego wielkiego pociazowego brzucha;)
doradzcie mi, czy ktoras z Was robiła liposukcje ultradzwiekowa, czy ta cena jest naprawde atrakcyjna, czy to taka" sztuczna promocja" bede wdzieczne za wszelkie info
pozdrawiam serdecznie milego wieczoru baby kochane
 
Fogia współczuję .....

sunday nie kręciłam jeszcze bo dopiero Gabi poszła spać ... dodam ze w dzień nie spała ;-)

co do bilansu to moja Gabi dostaje wścieklizny jak przekracza próg gabinetu lekarskiego .....

mama kubulki ja jakos nie mam zaufania do takich zabiegów ;-)
 
Ostatnia edycja:
karlita tak sobie przypomniałam, dzisiaj z dziewczynami widziałyśmy na spacerze bardzo podobną dziewczynkę do Twojej Gabrysi, ale Magda się chyba nazywała :tak:, ale normalnie bardzo podobna :-)
 
ja już prawie spakowana jeszcze jutro ogarnąc mieszkanie i można zaczynać urlop


przyszlam do domu jak wielbłąd z dwiema siatami czekoladek!!!:-D I bukietem kwiatów!!! :tak:

ja też tak chcę:sorry::-p

dziewczyny jak u was wyglądał bilans 2 latka ???

u nas też była rozmowa, dokładne badanie, mierzenie itp.

maltanka jak pakowanie???? wystarczyło Ci toreb? :-D

wystarczyło, wystarczyło

Zaliczyliśmy spacerek z Aluśką i Emilką, dziękuję za spotkanie:-);-)

super, że spacerek się udał:tak:

maltanka jak pakowanie??

już prawie, prawie


ja z takich rzeczy nie korzystam:no:

fogia ta twoja dyrka na prawdę powinna iść na emeryturę, tylko psuje atmosferę z takim podejściem, a co do samej pracy uwierz mi znam gorszą firmę:baffled: wszędzie dobrze gdzie nas nie ma,
 
ja już uporałam się z prasowaniem:-)

Karlita tak, tak potwierdzam bardzo podobna była ta dziewczynka do Twojej Gabi:tak:

Maltanka fajnie że już spakowani jesteście:-)
 
reklama
maltanka wiem, że gdyby ona była normalniejsza to i praca tam byłaby łatwiejsza. ostatecznie przecież pozostałe wady mojego zawodu jakoś mnie nie zniechęcają, tylko ta jedna jedyna osoba potrafi odebrać całą radość tej pracy.:-(
 
Do góry