reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

witam z tarasiku na działeczce....my juz po obiadku, popijamy piwko...ja ze spritem...ktos ma ochote dołączyc się???;-);-);-);-)
jak na razie słoneczko nam towarzyszy..ale trawa to nasączona woda...mam nadzieje że słoneczko bedzie nadal to szybko ziemia wyschnie:tak::tak::tak:

Maltanka, Mandziula super że spotkanie udane...
Kasia Wy macie jakieś spotkania adaptacyjne przed przedszkolem???

Talia szkoda że telefon straciliscie..niestety w większości otaczają nas nieuczciwi ludzie:eek:

Marzenka to udanego wyjazdu...rozumiem że zoo i ikea w planach:-)
co do weekendu to my mamy imprezowy tzn. imieninowo-urodzinowy, więc mniej nas bedzie niz będziemy na naszej działce...imprezujemy po drugiej stronie jeziorka!!!!
a saski o ja chetnie???ale to blizej poniedzialku zgadamy sie;-);-);-);-)

Karlita wpisz na koncu adresu który podala Marzenka literke L i bedzie dzialal:tak:
jak Norbi???i Gabi dzisiaj??pewnie grzeczne jak aniołki

Madziarka co u Was??co dzisiaj porabiacie???

Antuanet jak Kubuś??juz z nosa nie leci???

Justyna nieźle powalone baby pracuja na tej twojej poczcie!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Monika super, że przedpołudnie się udało:tak: a i pw;-)

Justyna my z chęcią was odwiedzimy:tak:

Madzienka no mogłoby to słoneczko wyjść i osuszyć trochę:tak: a co do przedszkola to w sumie nawet nie wiem, nic nie mówili na ten temat, ja w ogóle nie wiem czy my pójdziemy do tego przedszkola:sorry:

talia no niefajnie z tym telefonem, a szukanie przez Policję sorki jak igły w stogi siana:sorry:

aneta82 co do tego dziecka nie pomogę, w sumie nie spotkałam się z aż takim niegrzecznym, u naszej dalszej rodzinki był taki chłopiec teraz już wyrósł trochę ale jak miał okres bicia to ograniczyliśmy kontakty z nimi, przyczyny raczej należy poszukać w rodzicach, bo jak matka nie zwraca uwagi to czego wymagać od dziecka:sorry:tak przynajmniej u nas było
 
Ja nadal czekam na kolezanke, sałatakę zrobiłam, pomidory z mozzarella. Ogarnelam troszke mieszkanko. Maksio odpoczywa przy tv po zabawach, dzisiaj nawet nie prosił o telewizje.:tak:

Justyna super,ze spacerki sie udaja. Chcialabym Was zobaczyc jako zmokłe kury ;-) PW!!!

maltanka mandziula fajnie,ze spotkanko udane :-) czekam na PW.:tak:

Madzienka udanego odpoczynku :-)
 
Madzienka...a co do przedszkola to w sumie nawet nie wiem, nic nie mówili na ten temat, ja w ogóle nie wiem czy my pójdziemy do tego przedszkola:sorry:

Maltanka nie idziecie w ogóle czy macie inne na mysli....:shocked2:
to byśmy z Jula zostały na lodzie jakbym zapisała Jule razem z Hubciem:eek::eek::eek:

ale tajemnice na bb...kazda tylko pw i pw:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

to może i ja jakies pw napiszę:-)tylko do kogo hmmmmm........;-);-);-);-);-);-)
 
Heloł, buziaczki ze słonecznego Żywca - korzystamy z pięknej pogody i zwiedzamy, ja przeziębiona, Juli noga obtarta, Olek poparzone kawą udo - Pablowi wychodzi druga dolna jedynka i maruda niesamowity. wczoraj byliśmy na zakupach w Czechach:-p:tak::cool2:.
Buziaczki dla wszystkich i serdecznie dziękujemy z Julem za życzonka imieninowe.
 
wkońcu mam chwilke żeby przed komputerem usiaść:tak::tak:

maltanka, Hubercik dziękujemy za zaproszenie i za super towarzystwo:tak::tak::tak: my równiez zapraszamy do nas:tak::tak::tak:

marta super że wypoczynek udany:tak::tak: i z przygodami:confused2::confused2: cierpliwości podsyłam:tak::tak:

madzienka pogoda dopisuje???? u nas śłoneczko świeci... uwielbiam tak.....

moje dziecko dziś ma chyba kumulację pecha:no::no::no: biedny już ma tyle siniakóow, że chyba odrabia to że do tej pory chodził prawie bez nich:no::no:

i popisałam.. kola znowu się rozbił:no::no::no:
 
Sunday idzie....

Marta witaj...zdróweczka dla Was

Mandziula biedny Kola:-(dzisiaj Jula cała drogę do sklepu opowiadała o Mikolaju i jego kaluznych przygodach:-D
Pogoda super...oj teraz to byśmy w bule pograli przyjezdzasz???;-)
 
reklama
Fajnie ze wszystkie spotkania i spacerki udane :-)

to kiedy spotkanko w śródmieściu ???? ;-)

my dopiero teraz wrócilismy do domu :-) wcześniej przyjechał do mnie braciak :-) wybawił sie z dzieciakami :-) Norbert cały dzień ćwiczy wrzaski i krzyki .... nie chcę go faszerować lekami ale chyba na noc dam mu nurofen ....

Marta super że macie udany wypoczynek :-)

maltanka a czego nie idziecie do przedszkola??

mandziula
biedny Kola ..... przytulam :-)

Madzieńka pogody życzę :-)

Justynka pogłupieli na tej poczcie!!

lecę do mojej marudy :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry