reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

witam
no imprezka na Globusie udana:-)
Beatka dzięki za spotkanie i plotki małe
osmiałam sie z Kryszaka ze mnie miesnie twarzy bolą a potem wyskakałam sie na Lady Pank, fajnie było ale krótko grali:sorry:
wymknelismy sie jak tylko dali znac ze koniec na bisy nie zostalismy bo chcialam Maciusiowi leki wykupic i na wallenroda Pani stwierdziła ze zle wypisana recepta a koło leclerca sprzedała mi leki, ale to jakas masakra w tych aptekach w jednej i drugiej masa ludzi:wściekła/y: ale najwazniejsze ze mam berodual i wlasnie go zainhalowałam, mlody pospal od 17 do 21 i teraz bryka:crazy:
a jutro mnie czeka mała wyprawa no i chałupke trzeba ogarnac i cos upic ugotowac a w nedziele my tez na komunie smigamy, maz kupil chrzesniakowi komórke samsunga galaxy gio
antuanet ja tez nie wyrabiam odkad wrociłam do pracy, ale w domu nie zrobie albo cos innego zawale ale zawsze sobie powtarzam ze dzieci najwazniejsze a inne rzeczy moga a nie musza byc zrobione nie zawali sie swiat ale to mnie troche stresuje i na mezu sie odbija:rofl2::crazy: bo go gonie do roboty:-D
no włąsnie gdzie marzenka??
ide spac
dobrej nocki
 
reklama
Ja dotarłam hihihih faaaaajowo było :-)

mandziula
zaraziłaś nas Grą o tron ;-)

misia porób zdjęcia Natalce z kotem bo żadnej fotki nie strzeliłam ;-)
 
Witajcie
Ja tylko na chwilkę

chalatek witaj, witaj:-)

misia ;-) nie ma za co, super, że prezent podoba się, oby służył jak najlepiej;-):tak:

eliza no tak mi się wydawało, że ty coś za bardzo chrypisz

talia jak droga minęła?

karlita ja też chcę takiego kota pleaseeee;-)

madzienka my chętni na waszą działeczkę:tak:;-) ale już jak się trochę obrobimy to was odwiedzimy;-)

anaconda i jak jazda autobusem?

i zmykam do sprzątania:tak:
 
witam w sobote rano... jak ja lubię takie dni, gdy nie muszę się z niczym śpieszyć... tak więc siedze sobie jeszcze w piżamce i pije herbatkę... głos nadal kiepski ale to nie problem skoro słoneczko za oknem... jak fajnie...

madzienka kurcze zapomniałam o tej sesji z GW to się skończyło???? a gdzie ty masz działeczkę???? udanego grilla i komunii no i szkoda że nie dotarłaś....

atali dobrej zabawy na weselu...

maltanka dzięki za podwózkę...

miłego dnia....
 
Witam i ja :-):-):-)
Wczorajsza impreza na Globusie bardzo fajna tylko dla Mai było za głośno i focha strzelała, następnym razem na pewno jej ze sobą nie zabierzemy :no::no: po pierwsze to dla niej za późno a po drugie to na takie dorosłe imprezy jeszcze za mała :tak::tak: no i spotkaliśmy Gon1ę z mężem tylko że oni potem poszli pod scenę poskakać na koncercie a my nadal na ławeczkach siedzieliśmy :tak::tak:
Dziewczyny szkoda ze ta impreza i bb-owe spotkanko nałożyły się na siebie bo ja bym chętnie się z wami spotkała :-:)-(
No a dzisiaj jeszcze nie wiadomo czy nie wylądujemy znowu u teściowej :crazy::crazy::crazy: chociaż ja mam zamiar zapierać się rękami i nogami nawet gdybym cały dzień musiała z Mają sama spędzić :crazy::crazy::crazy: wystarczy mi że od środy będę tam musiała siedzieć :tak::tak::tak:
Madzienka mam nadzieję że potem pochwalisz się fotkami z sesji :tak::tak: no a co do spotkania to bierz wolne i robimy jakieś na kawkę :-D:-D
Anet to chyba moją teściową to samo czeka, a na ile dni do szpitala poszła na to przepychanie żył? I długo na to czekała? :confused::confused:
Chalatek witaj i napisz coś więcej o sobie :tak::tak::tak::tak:
 
Witajcie,

Misia przepraszam że nie dotarłam... na serio miałam wielką ochotkę - ale M. praca skończyła się późno i że mieliśmy jechać po prezent dla siostrzeńca to... nam się zeszło :baffled:

Nie dość że późno do domku wróciliśmy to jeszcze musiałam te mięsa posegregować, obrobić itd... spakować prezent - tak że padłam ledwo żywa z bolącym kręgosłupem :baffled: koło 23 ;-)

Karlitka miałam napisać smsa koło 23 że właśnie skończyłam ale bałam się że może juz jesteś w domu i dzieciaki ci pobudzę...

chalatek witamy, napisz coś więcej o was...:-)

Mirosia cieszę się że u was powoli wszystko się normuje... oby tak dalej

Antuanet myślałam o Was... jak twoja noga? a te kropelki to są bez recepty??? jesli tak to spróbuję na pewno...

Madzieńka bawcie się dobrze... i zaraz zadzownię :-)

Anaconda
nie daj się... przyjeżdżaj na kawusię :-p

Gonia Anaconda super że imprezka się udała...

Marz
co u Was????

Maltanka miłych prac domowych....

Elza jak twój głosik?

Mandziula
jak ma się Mikołaj??? musicie zmieniać plany weekendowe?

Misia
czekamy na zdjecie kotka...;-)

Sienio miłego dnia w pracy - oby szybko zleciał!!!!

Sunday a Maksia brzuch już ok???

Justyna miłego wyjazdu...

Misia Talia jak się mają chorowitki???

Uciekam robić kawusię lurusię i pora zaplanować sobie jakoś weekend żeby go całkowicie nie zmarnować...
 
madziara głosik nadal skrzeczący... J się smieje i woła do mnie "Szykulska" :-D:-D:-D jakie plany na weekend bo ja się zastanawiam co robić???
szkoda że nie było Ci na spotkaniu bb....bo ja chyba już wszystkie nicki potrafię dopasować do twarzy ale tylko Ciebie nie spotkałam...
anaconda no i szkoda że imprezki się nałożyły..widze że ty z taką samą chęcią jeździsz do teściowej jak i ja...:-D:-D:-D
 
Cześc
Ja dotarłam szczęśliwie rano wstawać mi się nie chciało o 7 z gabi to się trochę poleniłam do 8:tak:
Zaraz druga kawkę sobie strzelę:happy2:
Moja Gabi kaszle niby jak chodzi to niezbytnio ale jak zasnęła teraz i w nocy to bardzo:szok: w Poniedziałek muszę iśc do pracy gadać z dyr, jak z Gabi będzie kiepsko to będe musiała wziać zwolnienie (Z cały tydzień w Koszalinie) ale wtedy to już po całości bęe mieć przechlapane. obaczymy ile wytrzyma moja dyrekcja:baffled:
My dziś kupiliśmy wreszcie sandałki Gabrysi, Bartkowe i nawet jej sie bardzo podobają bo z kwiatkiem;-) Jeszcze przede mną ten zakup ale mi sie nic nie podoba albo rozmiaru brak:no:

Anaconda Madziara Madzienka szkoda ze nie dotarłyscie
Madzienka piers smaczna? jestem pewna ze tak
Karlita do której Norb pospał?
Marz a co u was ?
 
Witam i ja :-):-)
My właśnie obiad wcinamy i chyba po nim przejdziemy się na plac zabaw. :tak::tak:
Mężasty pojechał sam ale autem klienta więc my i tak nie miałybyśmy się jak z nim zabrać :-p:-p tak więc wytłumaczenie mam jak się patrzy :-D:-D:-D zresztą wieczorkiem wróci więc sensu nie było jechać :-D:-D
Pogoda się piękna zrobiła a na słoneczku to nieźle przypieka :tak::tak:
Madzienka oj udała ci się pogoda na działeczkę i grilla :tak::tak:
Madziarka nie kuś bo tam naprawdę do ciebie zajadę :-D:-D;-);-)
Elza no i jaki masz pomysł na dzisiejszy dzień? Bo ja dzisiaj obiad zrobiłam na dwa dni i jutro jak będzie tak ładnie to albo nad Zalew albo do Nałęczowa się wybierzemy :tak::tak:
Talia super że mogłaś dłużej poleżeć :tak::tak: ja też do godz. 9 drzemałam :tak::tak::-D:-D:-D
Maltanka a wy co dzisiaj porabiacie, zapewne sprzątania i układania ciąg dalszy :tak::tak:
Oj spać coś mi się chce, chyba pora na drugą kawkę :tak::tak:
 
reklama
Witam i ja w koncu. Po pierwsze jestem do niczego, więc dziewczynki wybaczcie :baffled: Już humorek był lepszy, dystansu jakoś nabrałam a tu musiała zadzwonić babeczka (swoją drogą chciała dobrze) z pracy i mi wszystko namieszać :-( W poniedziałek dzwonię do psychologa po pomoc i wsparcie :zawstydzona/y:

Maksio cały tydzień praktycznie w domku, a teraz kaszle aż mnie uszy bolą :-(


Justynka Ewa dziękuje serdecznie za spotkanie :-)

Justynka miłego weekendu :tak:

sienio to wiem, która... ja z nia nie miałam nigdy do czynienia tylko chwilami, więc nic na jej temat nie moge powiedzieć...

anaconda gon1a fajnie,że ploty i spotaknie udane :-)

chalatek witaj i zapraszam do pisania :-)

Madzienka dzięki, ludzi było bardzooo mało i było bardzooo fajnie :-) Pokaż pazurki:-)

Eliza zdróweczka :-)

Dziewczynki super że spotkanie udane :-) misia jak już Stas sie pojawi to prosimy o fotkę z prezentem:tak:
 
Do góry