reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

mataka spokojnie tu nikt nie bije :-) nie wyklina :-)

przykro mi z powodu Twojego męża dobrze że nic więcej mu się nie stało!!! dużo zdrówka!!!!!

co do małej to może ząbki jej idą .... próbowałaś na noc dać jej viburcol albo nurofen ??
pamiętaj ze Ty też musisz być silna i ciut wyspana ...
ja na początku nie chciałam małej dawać takich specyfików ale uwierz mi że szybko zmiękłam po nieprzespanych nocach .... a i mała mniej się męczyła bo jak dziecko wyspane to i mniej marudzi :-)

u nas teraz idą czwórki i chyba 2 trójki
jedna czwórka już się przebiła częściowo i Gabi ma rozwalone całe dziąsełko ....


wczoraj byliśmy na spacerze w botaniku :-) fajnie tylko duszno było popołudniu ... przeszliśmy prawie cały botanik mała oczywiście miała bunt wózkowy i uciekała w inną stronę niż szliśmy ....

mąż mnie bardzo zdenerwował...
bawił się ustawieniami w aparacie i przesłonami .... i 7/8 jego zdjęć jest nieostrych ... więc nicy ze zdjęć brzuszka i moich z Gabi :crazy::wściekła/y::no::angry: normalnie mam ze 2 zdjęcia z całej wyprawy :-:)-:)-:)-:)-:)-:)no::wściekła/y:
ale już się nauczyłam że jak mój E ma aparat to zaczyna kombinować i czasami D*** z tego wychodzi:wściekła/y:


maltanka super ze weselicho udane :-) jak czesanie ?? jaka cena ?? focie focie :-D


sunday_
moze M jakiś staw naciągnął ?? oby to nie było nic poważniejszego!! ale jasne lepiej sprawdzić :-D


Madzienka super że chrzciny się udały :-) co kupiliście??

kurde Gabi już się wścieka :wściekła/y:
uciekamy na spacer :-)

Witam.
Mataka, współczuję sytuacji, nie ma nic gorszego niż chory mąż w domu - my to nie możemy chorować a jak oni to cały świat się nagle wali i skakać trzeba wokół nich:baffled:.
Sunday, Twojemu też szybkiego powrotu do zdrówka:tak:.
Karlita, coś te nasze chłopy ostatnio za bardzo nam podpadają:no:;-):-D:-D.
Talia, pisz do Karlity to poda CI instrukcje odnośnie AM ;-):tak:, a Ty tam się rejestrujesz czy logujesz? Wystarczy na BB zmienić hasło i zalogować się na AM.
Odnośnie dołączenia do spotkania piszę gdzie się da ale jak na razie żadnego odzewu:blink:.
Wczoraj byliśmy w centrum na lodach a potem przyjechała bratanica teścia na wesele prosić - na 16 października - tyle dobrze ze na miejscu:huh::huh:.

dzieki dziewczyny..... jakos daje rade ale chyba przy takim tempie zycia niedlugo juz pociagne,,,, dzis zb\udzilam mojego meza o 7 i kazalam mu sie mala zajac bo znow noc nieprzespana,,,, to ze ma reke w gipsie nie znaczy ze z nia pogadac nie moze... bo wstala z humorem ze hohohoh i na gadanie jej sie zebralo.... a ja zasypialam na siedzaco....
coz z tego ze przeszlam do drugiego polkoju jak zaraz musialam im sniadanie robic,,, mala przebrac nakarmic , pozmywac po sniadanoiu itp!!!!!!!!

teraz mi dziecie zasnelo a ja co?? zamiast sie przespac zacaelam obiad przygotowywac i siedze tu....'

jak bylismy u lekarza zajrzala jej niby w buzie i stwierdzila ze zeby nie ida ale jak ja dzis zajrzalam to widze dolne dziaselka juz zmienione i po lawej stronie widac biala kreseczke... po prawej tez ale troszke mniejsza... wiec moze to jednak zeby???

a co do spotkania,,, nie nadrabialam wiec nie bardzo wiem o co chodzi.... mozecie mi cos wiecej napisac??/ moze zabralabym tego mojego brzdaca i tez poszla :0)
 
reklama
heloł

my dzisiaj w domu, wzięłam się za pranie, karlita pytałaś o fryzjera, zapłaciłam 60 zł - uważam, że trochę za dużo, ale...jak poszłam z domu o 9.30 tak spowrótem byłam na 12.30, myślałam, że mnie szlag tam trafi, chyba już więcej nie pójdę na czesanie nigdzie:-p teraz wybieram się na malowanie (mam ochotę znowu rozjaśnić), ale jak pomyślę ile czasu mam tam spędzić to mi się odechciewa:-p

karlita fajne pazurki
fogia fajnie, że maleństwo daje już znać o sobie
misia to super, że Natalka była grzeczna i imprezka się udała
anet udanego wyjazdu
mataka współczuję chorego małża w domu, zdrówka dla niego
sundey trzymam kciuki oby do wieczora przeszło M z tą nogą
karlita ja mam to samo jak P robi zdjęcia:wściekła/y:
marta ja czekam na odzew w sprawie bugi, a najwyżej madzienka mi odbierze przyprawy:-) jak się ładnie uśmiechniemy:-D

aaa karlita wrzuć to zdjęcie z botanika też chcę zobaczyć:tak::-)
 
maltanka to naprawde sporo za to czesanie biorą-myslalam ze zaplacisz moze ze 40zl. W sumie ja sie nie znam na cenach za czesanie bo nie korzystam.
misia super ze impreza sie udala, czekamy na focie :-)

My zaliczylismy juz plac, Maks pobiegal babki porobil i wrocilismy na obiad. M napisal mi smsa ze jest na Jaczewskiego-kurde nic wiecej zadzwonilam ale pow mi tylko ze nie moze rozmawiac:-( Jezu w trakcie pracy pojechal na IP to juz chyba nie wytrzymywal z bolem!:-( Teraz napisalam mu mesa i nie odp.
 
misia czekamy na fotorelację z chrzcin - super że się udały i Natalka była grzeczna
u nas Gabi też przespała całą mszę a na polanie główki lekko się skrzywiła i tyle :-D

co do fotek to ta na nk jest fajna i chyba jedyna taka ostra ahahahaha :no::-D


chciałam się pochwalić że nasze młodsze dziecię nawiązało z tatą pierwszy kontakt
E wyczuł ruchy brzdąca :-D:-D:-D:-D po czym małe uznało że wystarczy i poszło spać :-D:-)

Marta
z poczęstunkiem w Bugi dla dzieciaków to przecież jasne że i tak coś każda z nas weźmie (jakieś banany, flipsy, paluszki, ciasteczka - można się podzielić)
fotki dopiero będą jak pozbieram od fotografów, bo u nas jest tylko kilka zdjęć z domu:sorry2:
aaaaaa....zrobiłam nową sałatkę na chrzciny...ciekawe połączenie :-pi podobno wyszła super:-p...ja niestety nie mogłam skosztować, bo ze śmietaną:-(
hehe....maleństwo zawołało tatę, by je utulił do snu:-D:-D
dzieki dziewczyny..... jakos daje rade ale chyba przy takim tempie zycia niedlugo juz pociagne,,,, dzis zb\udzilam mojego meza o 7 i kazalam mu sie mala zajac bo znow noc nieprzespana,,,, to ze ma reke w gipsie nie znaczy ze z nia pogadac nie moze... bo wstala z humorem ze hohohoh i na gadanie jej sie zebralo.... a ja zasypialam na siedzaco....
coz z tego ze przeszlam do drugiego polkoju jak zaraz musialam im sniadanie robic,,, mala przebrac nakarmic , pozmywac po sniadanoiu itp!!!!!!!!

teraz mi dziecie zasnelo a ja co?? zamiast sie przespac zacaelam obiad przygotowywac i siedze tu....'

jak bylismy u lekarza zajrzala jej niby w buzie i stwierdzila ze zeby nie ida ale jak ja dzis zajrzalam to widze dolne dziaselka juz zmienione i po lawej stronie widac biala kreseczke... po prawej tez ale troszke mniejsza... wiec moze to jednak zeby???

a co do spotkania,,, nie nadrabialam wiec nie bardzo wiem o co chodzi.... mozecie mi cos wiecej napisac??/ moze zabralabym tego mojego brzdaca i tez poszla :0)

oj, przydałaby Ci się pomoc:tak::tak:
spotkanie 30 sierpnia w Bugi z fizjoterapeutą:tak:

heloł

my dzisiaj w domu, wzięłam się za pranie, karlita pytałaś o fryzjera, zapłaciłam 60 zł - uważam, że trochę za dużo, ale...jak poszłam z domu o 9.30 tak spowrótem byłam na 12.30, myślałam, że mnie szlag tam trafi, chyba już więcej nie pójdę na czesanie nigdzie:-p teraz wybieram się na malowanie (mam ochotę znowu rozjaśnić), ale jak pomyślę ile czasu mam tam spędzić to mi się odechciewa:-p

karlita fajne pazurki
fogia fajnie, że maleństwo daje już znać o sobie
misia to super, że Natalka była grzeczna i imprezka się udała
anet udanego wyjazdu
mataka współczuję chorego małża w domu, zdrówka dla niego
sundey trzymam kciuki oby do wieczora przeszło M z tą nogą
karlita ja mam to samo jak P robi zdjęcia:wściekła/y:
marta ja czekam na odzew w sprawie bugi, a najwyżej madzienka mi odbierze przyprawy:-) jak się ładnie uśmiechniemy:-D

aaa karlita wrzuć to zdjęcie z botanika też chcę zobaczyć:tak::-)

sporo za czesanie i jakoś długo:szok:

maltanka to naprawde sporo za to czesanie biorą-myslalam ze zaplacisz moze ze 40zl. W sumie ja sie nie znam na cenach za czesanie bo nie korzystam.
misia super ze impreza sie udala, czekamy na focie :-)

My zaliczylismy juz plac, Maks pobiegal babki porobil i wrocilismy na obiad. M napisal mi smsa ze jest na Jaczewskiego-kurde nic wiecej zadzwonilam ale pow mi tylko ze nie moze rozmawiac:-( Jezu w trakcie pracy pojechal na IP to juz chyba nie wytrzymywal z bolem!:-( Teraz napisalam mu mesa i nie odp.

ojej. trzymam kciuki by to nie było nic poważnego:tak:
 
No i nadszedł ten dzień,
PRZEPROWADZAM SIĘ DO LUBLINA!!!
Nie wiem kiedy będę miała neta ale pewnie i tak Was nie nadrobie poczytać, mam nadzieję, że jak już osiądę na miejscu to będę miała więcej czasu i bardziej Was poznam!

Karlita dziękuję za kontakt, umówieni jesteśmy na środę:)

Do poczytania już z Lublina!

Pozdrawiam i życzę miłego tygodnia:D
 
No i nadszedł ten dzień,
PRZEPROWADZAM SIĘ DO LUBLINA!!!
Nie wiem kiedy będę miała neta ale pewnie i tak Was nie nadrobie poczytać, mam nadzieję, że jak już osiądę na miejscu to będę miała więcej czasu i bardziej Was poznam!

Pozdrawiam i życzę miłego tygodnia:D

To witamy w Lublinie!!!:-) Nabyta Lublinianko!:-) Daj znac jak juz bedziesz miala troche spokojniej :-)
 
dzieki dziewczyny..... jakos daje rade ale chyba przy takim tempie zycia niedlugo juz pociagne,,,, dzis zb\udzilam mojego meza o 7 i kazalam mu sie mala zajac bo znow noc nieprzespana,,,, to ze ma reke w gipsie nie znaczy ze z nia pogadac nie moze... bo wstala z humorem ze hohohoh i na gadanie jej sie zebralo.... a ja zasypialam na siedzaco....
coz z tego ze przeszlam do drugiego polkoju jak zaraz musialam im sniadanie robic,,, mala przebrac nakarmic , pozmywac po sniadanoiu itp!!!!!!!!

nie dawaj się wykorzystywać!!!!!!!!! podział obowiązków MUSI BYĆ!!!!!

nie jesteśmy robocopami!!!!!



teraz mi dziecie zasnelo a ja co?? zamiast sie przespac zacaelam obiad przygotowywac i siedze tu....'
a ja powinnam siedzieć przy papierach :-D

jak bylismy u lekarza zajrzala jej niby w buzie i stwierdzila ze zeby nie ida ale jak ja dzis zajrzalam to widze dolne dziaselka juz zmienione i po lawej stronie widac biala kreseczke... po prawej tez ale troszke mniejsza... wiec moze to jednak zeby???

kochana co do zębów to nam już w 3 miesiącu pediatra mówiła ze zęby wyjdą lada dzień a wyszły w 6 miesiącu :-)

szczerze to ja teraz z przymróżeniem oka patrze na to co mówi nasza pediatra ...

a co do spotkania,,, nie nadrabialam wiec nie bardzo wiem o co chodzi.... mozecie mi cos wiecej napisac??/ moze zabralabym tego mojego brzdaca i tez poszla :0)

30 sierpnia mamy spotkanie w BUGI z fizjoterapeutą o 11:00
zapraszamy serdecznie




heloł
karlita pytałaś o fryzjera, zapłaciłam 60 zł - uważam, że trochę za dużo, ale...

ale to było upięcie czy zwykłe ułożenie, podniesienie ??
ja za upięcie płacę też ok 60 zł a za samo ułożenie zwykłe czesanie na prosto 35 ;)
teraz we wrześniu własnie nie wiem co zrobić z włosami na wesele ....



karlita ja mam to samo jak P robi zdjęcia:wściekła/y:
witaj w klubie ;)

aaa karlita wrzuć to zdjęcie z botanika też chcę zobaczyć:tak::-)
coś nie mogę załączyć załącznika .... to inaczej ;)



Uploaded with ImageShack.us

Jezu w trakcie pracy pojechal na IP to juz chyba nie wytrzymywal z bolem!:-( Teraz napisalam mu mesa i nie odp.
moze go tam ganiają na prześwietlenia i do różnych gabinetów ...

Karlita dziękuję za kontakt, umówieni jesteśmy na środę:)

super :)

to spadam do papierów :-D:-D:-D:-D:-D
 
Witajcie...my z Jula dzisiaj odwiedziłyśmy z rana babcię i już nawet spacerek i babeczki zaliczyłyśmy...ale upał na dworze...ale mogłoby to ciepełko jeszcze trochę z nami zostac....

Maltanka wiesz że ten targ koło stokrotki remontują i dzisiaj tylko jedna osoba sprzedawała:szok::szok::szok:chyba będę musiała skorzystać z targu koła anacondy

Madzienka super że chrzciny się udały :-) co kupiliście??

Gratulacje dla Gabi za kolejne ząbecczki

łancuszek i zawieszke:tak::tak:

talia zmień sobie hasło tu na forum i wtedy spróbuj się zalogować swoim loginem i nowym hasłem na AM

ale Marta już wiem ze nie zawsze ten sposób działa :baffled: tz nie u wszystkich :baffled:

Jeszcze trzeba wejść w panel kontrolny, w edytuj profil i na samym dole zaznaczyc połaczenie baby boom z aktywnymi mamami...
Tam jest taki tekst:
Chcę założyć konto również w serwisie AktywneMamy.pl, który ułatwia organizację spotkań. Administratorem serwisu AktywneMamy.pl jest Johnson&Johnson Polska.

No i nadszedł ten dzień,
PRZEPROWADZAM SIĘ DO LUBLINA!!!
Nie wiem kiedy będę miała neta ale pewnie i tak Was nie nadrobie poczytać, mam nadzieję, że jak już osiądę na miejscu to będę miała więcej czasu i bardziej Was poznam!

To może dołączysz do naszego poniedziałkowego spotkania:tak::tak::tak:

Misia super że imprezka udana...i na fotki czekamy

Maltanka czekamy na fotki z wesela:tak::tak::tak:

Sunday a co się stało mężowemu w nogę:baffled:

Ponawiam pytanie kto chętny na środowy wypad do spa???
założyłam nowe spotkanie na AM i myślałam że da się wysłać zaproszenia ale D**A to też nie działa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
sundey ja też nie wiedziałam ile teraz to kosztuje, już nie pamiętam kiedy byłam, Ewa dobrze robi, długo mi się trzymało, ale mnie czesała ok pół godziny, już po zdjęciu wałków, pod suszarą siedziałam jakieś 1,5 h:szok: ale to raczej wszędzie tak, potem czekałam jeszcze ze 40 min. bo czesała jakąś koleżankę i gadała z nią zamiast zająć się robotą:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:dlatego tak długo zeszło:angry:

karlita super fotka... miałam loki tak podpięte na środku, moim zdaniem to drogo, w stosunku do roboty, moja przyszła szwagierka czesała się w Kraśniku i zapłaciła 35 zł za upięcie

madzienka nie wiedziałam, dobrze, że mam jeszcze jeden targ po drodze, tylko trochę droższy, a ten koło anacondy to na jakieś większe zakupy, bo teraz daleko:-p
 
reklama
Sunday a co się stało mężowemu w nogę:baffled:

Ponawiam pytanie kto chętny na środowy wypad do spa???

Mial robione przeswietlenie ale nic nie wyszlo bo skrecenia ani zlamania nie ma ale to akurat wiedzielismy, napisal mu w koncu w karcie dystrofia jakas. Dal recepte na przeciwbolowe i zapalne, jakis zel ma kupic do smarowania i w domu siedziec dwa dni ale po zwolnienie do rodzinnego. Nie wiem co postanowi narazie wrocil do pracy i nic nie daje mi znac.

A co do spotkania to ja odpadam, po 1 kasy brak po 2 samochodu tez :-(

maltanka znam ten bol siedzenia tam tyle godzin- oszalec mozna!:-( Wiec na malowanie gdzie bedziesz szla??

Maksio spi, zjadl dwa pulpety-ale ma dzisiaj ten moj syn apetyt!!!I od razu wolal mama kupe do nocnika!:-):-):-) Teraz spi, ja pomylam podlogi i troszke lazienke ogarnelam. No i musze zakupy robic chemiczne bo zaczyna mi sie powoli wszystko konczyc :-( nie lubie takich chwil bo zawsze duzo kasy idzie naraz.
 
Do góry