reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witajcie...my zaczynamy ostatni dzień wolności Julci:-D:-D:-D:-D:-D
zaraz zmykamy na jakieś lody...więc ja na chwilkę..

Madziarka, Karlitka no właśnie Was brakuje....a miejsce jest;-);-);-)

Marzenka jak na razie troszkę obolała...Bartuś dzielna a Mateuszek jeszcze dzielniejszy...trzymamy kciuki żeby szybko do domu wyszli....:ninja2:
 
reklama
witam,

Madzienka super że zebranie było udane:tak:
Zaczynamy basen od przyszłej środy:-)

Misia dobrze że negocjacje wyszły pozytywnie:-)

Madziara udanego spacerowania

Maltanka a jak dzisiaj czuje sie Hubercik?


U nas kiepska nocka Michał płakał, a teraz odsypia nieprzespaną noc. I ja bym sie położyła ale mam robote w domu
 
Dzień dobry:cool:

Wpadłam zameldować że jeszcze dziś Paulina nie rodzi:-podesłali ją bo nic takiego się jeszcze nie dzieje...skurcze tylko do 30 dochodzą...blizna nie boli...więc może jeszcze poczekać:tak: w niedzielę ma się już definitywnie stawić:tak:

A ja dziś już dwa prania wstawiłam plus do tego całą miskę ubrań która mi się od poniedziałku uzbierała wyprasowałam:tak:
Martyna teraz wspina się na Amandę bo spodobało jej się wstawanie na nóżki a nie ćwiczenie raczkowania:confused2:
Justyna fajnie ze już od środy basenik zaczynacie:tak::tak:
współczuje nocki:baffled:
Madziara oby Nelcia mimo braku snu w dzien nie była marudna:tak::tak:
Misia to dobrze ze negocjacje pozytywnie zakończone:-):-D
 
Witam:cool:

a co tu tak pusto:szok::szok::szok::szok:

Witam ze słonkiem przedzierającym się przez chmury.
Misia, dobrze że na pouczeniu się skończyło :huh::huh: a nie było im wstyd za poziom wyedukowania wystawiających mandat:sorry::sorry:?
Sunday, współczuję sytuacji w pracy:-(.
Aluśka kuruj swoje pannice bo lodziarnię za przejazdem nam zamkną, bo ona tylko sezonowa jest:tak:.
Mariolcia, trzymam kciuki za pozytywne załatwienie mieszkaniowych spraw.
Trzeba mieszkanko ogarnąć;-):-).
Miłego dnia.
jakoś o tym nie wspomnieli:-D
no to Motylla ma jeszcze czas na zakupy:-D
 
Witajcie
Marzenka gratulacje dla dzielnej mamy!!! Bartuś witaj na świecie!!!
madzieńka no niestety, koniec wspólnych poranków po 10, mi dalej brakuje tych beztroskich dni spędzanych z Julą...Ale cóz dzieciaczki dorastaja i maja juz "swoje sprawy" :D:D:D
maltanka myslę, ze miejsc w przedszkolach nie zabraknie, szczególnie, ze po wrzesniu dzieci sie "wykruszaja" tymczasem ciesz sie wspólnymi chwilami :) no i powodzenia w sprawie pracy

Dołączam do wszystkich bojacych sie przedszkola,mimo, ze u nas to juz drugi rok jakos mi smutno :( no i boje sie chorób...
Dla wszystkich chorowitków podsyłam duuzo zdrówka
 
Witam i sie na wstępie pochwalę że już po chrzcinach, wszystko się udało uufff, Justynko oddam ci bluzeczke przy najbliższym spacerku...
A Aluśka jak dziewczynki, lepiej już? Jak ja już bym chciała żebyście były zdrowe... Trzymam kciuki za szybkie wyzdrowienie :tak:
Marzenko gratulacje...
pozdrowionka i miłego dzionka
 
Aluśka dzieki za wiadomości o Paulinie:tak:

Normatywna super że już po chrzcinach, widziałam zdjęcia:-):-):-)
Spotkamy się po niedzieli, bo w tym tygodniu mam gości u siebie:happy:

Madziara jak tam pęcherz Nelinki??

Mój maluszek zasnął o 20.30:szok: normalnie w szoku jestem. Mam tylko nadzieję że mi o północy pobudki nie zrobi:sorry:
 
reklama
witam i ja

pocztałam was, ale jakoś niewiele mi w głowie zostało, mam straszny zamet i padnięta jestem :no::no::confused2:

wszystkim przedszkolakom życzę wspaniałego jutrzejszego dnia, a mamom dużo siły i wytrwałości:tak::tak:

Justyna, madzienka my basen zaczynamy we wtorek, ale się ciesze:tak::tak::tak:

ja jeszcze pranie wstawię i padam do spania, jakoś mnie tak dzisiejszy dzień wykończył:confused2::confused2:
po pracy wybrałam się na ciuchland i kupiłam Koli ciuchcię:tak::tak: leżał na podłodze ne iwem ile czasu i patrzył jak jeździ:tak::tak::tak: ale się cieszył, nie wiedziałąm że mozna na łachach kupic takie fajowe zabawki;-);-)

życzę dobrej nocy i uciekam:tak::tak:
 
Do góry