reklama

czy sa tu mamy ktor maja dzieci w wieku 4 i 5 lat

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez shilla72, 29 Lipiec 2009.

1. shilla72

shilla72 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witam chce porozmawiac z mami ktor maja dzieci rok po roku w wieku 4 i 5 lat mozemy podzielic sie doswiadczeniami jak czy wasze dzieci potrafia bawic sie ze soba a moze wiecej sie kłuca itp piszcie

2. Muminka

Muminka Podwojna mamusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hej! Ja mam tylko synka ale moja siostra ma dzieciaczki rok po roku. Patryk ma prawie 5 (31 grodnia) a Mati prawie 4(6 kwietnia) . I musze przyznac ze Julia dobrze zrobila gdy postanowila zaraz po Patryku postarac sie mu o rodzenstwo. Sa to najlepsi kumple i swietnie sie dogaduja. Fakt ze czasem sa klutnie i bijatyki ale trwaja krotko. 2 msc temu byla moja mama w odwiedziny i wracajac do domu zabrala ze soba Matiego bo wiedziala ze za trzy tygodnie Julia i tak przyjerzdza do niej. Patryk zgodzil sie bez problemu z tekstem " Mama bedzie teraz tylko dlamnie" i na poczatku niezle to wykorzystywal:tak: , ale juz po tygodniu zaczal tak tesknic ze niespal po nocach. Gdy bawil sie z moim Filipem caly czas mowil " ty nieumiesz jak Mati , Mati robi to inaczej Mati to Mati tamto" Do Juli powiedzial pewnej nocy gdy niemogl zasnac " Mamo ale ty juz nigdy nieposcisz Mateusza na tak dlugo?" Julia pojechala do mamy tydzien wczesniej bo Patryk byl taki biedny... Jak sie zobaczyli zucili sie sobie w ramiona i gadali o glupotach ponad godzine. Przez trzy dni nieodstepowali sie na krok!
    U mojej kolezanki jest tak ze Amadeusz ma 6lat a Kacper 2. Kochaja sie strasznie ale to nie to co Pati i Mati poniewarz Amadeusz trzyma role opiekuna a nie role brata na dobre i na zle. Jest to rozny wiek wiec i inne zainteresowania inne zabawy itd.

3. reklama
  4. shilla72

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    wlasnie u mnie jest podobnie zyc bez siebei nie moga choc czasem zdarzaja sie kłótnie
    pozdrowienia dla dzieci

5. Muminka

Muminka Podwojna mamusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No wlasnie ja za dlugo zastanawiam sie nad rodzenstwem dla Fiipa. Dopiero teraz zaczynam myslenie na drugim i to nie jestem pewna. Jak widze chlopakow Juli to zaluje ze tez ak niezrobilam no ale teraz juz za pozno.

6. malinka1

malinka1 3* MAMA

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    :-Dwitam ja jestem mamusią 3 skarbów:happy:
    adam -10 lat 16-02-1999
    julia-5 lat06-04-2004
    antoni8m-cy13-11-2008
    dzieciaki moje to jak się śmiejemy 5-10-15:-D:-D
    julia z adamem maja swoje wspólne sprawy sekrety i mimo 5 lat róznicy świetnie się z soba dogadują dla antoniego sa narazie opiekunami ale bardzo pomocnymi dadzą mu pić przypilnują jak jestem czymś zajęta i kochają go rozpieszczać więc jak dla mnie taka róznica wieku to ideał zresztą zawsze tak chciałam:tak::tak:
    moja koleżanka ma dzieci rok po roku teraz jak mają 7i 8 lat mówi że super ale jak byli mali to miała dosyć :tak:a że to parka to jak narazie są na etapie nielubienia się bo chłopaki są beee bo dziewczyny to płaczki:rofl2:
    między moim bratem a mną jest 3.5 roku różnicy i nigdy nie mieliśmy zesobą dobrego kontaktu i tak jest do dziś jesteśmy rodzeństwem a różnimy się od siebie jak ogień i woda:tak::tak::tak:
    natomiast międzymoją bratowa a jej siostra jest 10 lat różnicy i tera zgdy mają 35 i 25 lat są super przyjaciółkami:tak:
    pozdrawia, i mam nadzieje ze sie nam wąteczek rozwinie:tak:
    ps moja pięcio latka od września zaczyna naukę w zerówce szkolnej (przedszkole ją nudziło:szok:)ja mam stresa a ona jest wyluzowana:-D

7. shilla72

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    malinka 1 fajne te twoje dzieci moje dzieci od wrzesnia do szkoly i poweim ci ze tez jestem przerazona trzymajcie sie ja tez mam nadzieje ze wateczek sie rozwinie ja mam brata blizniaka i kontakt taki sobie a wlasnie ze starsza siostra o 10 lat kontakt superr jak przyjaciolki nawet teraz mimo dzielacych nas kilometrow takze na to nie ma reguly kolorowych snow trzymajta sie

8. Muminka

Muminka Podwojna mamusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No jak tak czytam dziewczyny to widze ze u kazdego inaczej. Dzieciaczki mojej siostry od samego poczatku byli najlepszymi kumplami. Patryk chodzil sam a Mati w chodziku i caly dzien potrafili siedziec w pokoju i sie bawic. No a ja... ja to mam 7 rodzenstwa... 13, 22, 25, 28, 29 ,31, 32, 35... he he he.I wiecie co... bez siebie zyc nieumiemy. Oj zdazaly sie klotnie i niezle bijatyki ale i tak zawsze trzymalismy i trzymamy sie razem. Do tej pory pamietam jak wieczorami siedzielismy wszyscy w kuchni gralismy w tysiaca... kazdy staral sie oszukiwac ale i tak byla super zabawa. Mimo ze Aga byla prawie najstarsza to i tak dolaczala sie do wieczornej zabawy w ksiezniczki by niebylo nam smotno ze niechce sie z nami bawic. No i wogole zawsze duzo rozmawialismy i do tej pory staramy sie spotykac jak najczesciej mimo dzielacych nach kilometrow. Uwielbiam wspolne grile wypady nad jezioro czy wlasnie te rozmowy na strychu... Teraz jestesmy prawie wszyscy dorosli i tematy sie zmieniaja dzieci dom rodziny itd.i mimo ze takie roznice to i tak jest super... ale sie rozpisalam he he he . Mam nadzieje ze niezanudzam...

shilla72 chcialam jeszcze napisac ze moja szwagierka miala blizniaki i slodziaki kochane jak bracia syjamscy byli. Jak jedenego niebylo za dlugo (10 min) to drugi juz plakal... Mam jednak nadzieje ze z twoim bratem mimo wszystko dzieli was jaka specjalna wiez :tak:

9. malinka1

malinka1 3* MAMA

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hej:happy:
    fajnie jest mieć dużą rodzinkę:tak::tak::tak:
    ja zawsze marzyłam o siostrze:tak::tak::tak:
    moja julina też mówi że chciałaby mieć siostrę ale póki mieszkam na wynajmowanym to nawet o tym nie marzę :no:mój instynkt macierzyński został już zaspokojony:tak:antoszka daje popalić za 5 więc to najlepsza metoda antykoncepcji:-D:-D:-D:-D
    starsze dzieci to ten plus że adam poszedł do sklepu rano julia bawi się teraz z antonim a ja mam chwilę luziku:rofl2:

10. reklama
  11. shilla72

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    fajnie miec tyle rodzenstwa
    muminka tak mimo wszytsko rozmawiam z bratem ale z siostra mam wiekszy kontakt
    a ostatnio moje dzieci mnie zapytaly czemu nie maja siostrzyczki zrobilam wielkie oczy:szok:
    ale bez siebie nie moga zyc nawet nieraz ida razem do kibelka siusiu razem lapki myja wycieraja i zawsze jak mlodszy synek nie moze sobie z czyms poradzic to straszy biegnie z pomoca
    co tam dzis porabialyscie my dzis zaliczylismy spacerek teraz ogladamy wieczorynke myjku myjku i hasiu
    trzymajcie sie kobitki a jak tam wasze pociechy

12. Muminka

Muminka Podwojna mamusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No wlasnie Malinka.Moj instynk macierzynski mowie ze moze jeszcze jedno ale napewno nie tyle co moja mamusia he he he. Oj pamietam ile to pracy moja mamusia miala. I jak tak widze ile to roboty juz przy jednym to nie dziekuje. 8-semki niepotrzebuje...
    My dzisiaj juz od rana na spacerku. Jak prawie codziennie odkad porzegnalam sie z praca... :( No ale teraz mam kupe czasu dla Filipka. Juz o 11 na dlugi spacer do lasu lub na plac zabaw. No i tak ze trzy godzinki...potem obiadek i znow gdzies na spacer lub do znajomych lub oni do nas. No i oczywiscie pomiedzy chwilka przy internecie...:-D

Poleć forum