reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test owulacyjny jest pozytywny?

Co do ulotki to jest tylko napisane, ze nie można używać go do antykoncepcji i ja to rozumiem tak, ze nie można nim się posługiwać jako METODA antykoncepcji 🤔
ale jeśli tabletki obniżają hormon lh, a nie całkowicie go blokują to chyba nie mam co się martwić 🤗
dziękuje, bardzo mnie uspokoiły Wasze odpowiedzi
 
reklama
Co do ulotki to jest tylko napisane, ze nie można używać go do antykoncepcji i ja to rozumiem tak, ze nie można nim się posługiwać jako METODA antykoncepcji 🤔
ale jeśli tabletki obniżają hormon lh, a nie całkowicie go blokują to chyba nie mam co się martwić 🤗
dziękuje, bardzo mnie uspokoiły Wasze odpowiedzi
Ja bym się nie martwiła. Jeżeli przyjmujesz tabletki prawidłowo, to szanse na ciążę praktycznie zerowe 🙂
 
A jeżeli bardzo stresujesz się możliwością ciąży, to możecie pomyśleć o dodatkowym zabezpieczeniu prezerwatywą. Chociaż uważam, że jest to zbędne 🙂
 
A jeżeli bardzo stresujesz się możliwością ciąży, to możecie pomyśleć o dodatkowym zabezpieczeniu prezerwatywą. Chociaż uważam, że jest to zbędne 🙂
Zawsze tak robilismy, ale raz zdarzyło się bez i przez to pewnie zaczęłam panikować. Tym bardziej ze zażywam dopiero 2 opakowanie tabletek, zaczęłam przyjmować pierwsze w 1 dniu okresu i z ulotki się dowiedziałam, że ochrona jest wtedy natychmiast. A dodatkowo współżylismy w dniu przerwy 7 dniowej, nie było wytrysku w srodku, ale bałam się, ze może w tej przerwie nie jestem chroniona, ale tutaj tez ulotka przyszła z pomocą i okazało się, ze ochrona jest taka sama jak przy braniu tabletek z substancja czynna 😅
tylko ten test mnie zmylił, ale myślałam, ze tabsy całkiem blokują ten hormon, a jednak tylko obniżają 😄
Na pewno już więcej nie będziemy współżyć bez prezerwatyw, bo oszaleje z moją paniką
 
Do góry