reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to AZS?

Magda_lena24

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
26 Sierpień 2017
Postów
114
Witam. Pieronstwo znowu wraca! Córka miała całe ręce i nogi wcześniej zaatakowane ale dermatolog dala steryd i zeszło teraz 3 dni po odstawieniu wraca...tylko inaczej bo są krostki na udach i rękach czerwone i zlewają się już w plamy jak widać nie za wyraźnie na zdjęciu. Już nie wiem czym smarować żeby to nie wróciło. Mamy jechać na kontrolę w połowie maja ale pewnie znowu będzie chciała dać jakas "super" niezdrowa maść :( pomzcie. Myślicie ze to faktycznie Atopowe zapalenie skóry? Piję tylko mleko Nutramigen
 
reklama
Mój Kuba jak bym mały miał alergię kontaktową. Robiły mu się płacę czerwone ale po dotyku.
Szymonowi 2 miesiące wysypalo buzie i czerwone plamy, lekarz rodzinny stwierdził taki klimat, a dzień później bo spokojna nie bylam, pojechalam do cudownej dermatolozki i stwierdziła ŁZS. Przepisala maść bez sterydow, bo ona za takowymi nie jest 5 dni i koniec.
Co to za masc?
 
moja córcia jak miała ok 6-7 mies. też dostała wysypki. Dermatolog stwierdził że to AZS. Odpowiednia dieta, dostaliśmy maść triderm (2-3 dni smarowania) i kazała cały czas nawilżać skórę. Ja mogę polecić ci balsam na bazie oleju konopnego cutishelp (drogi ale wydajny). Około 3 roku życia córka wyrosła z tego, ale czasami wraca problem z suchymi plackami na rękach.
 
Moja córka miała takie same objawy przy azsie, wiec podejrzewam, ze to może być właśnie to, jak chodziłam do dermatologów, to tez chcieli dać sterydy, ale się nie zgodziłam, postawiłam delikatna dietę, wyeliminowałam to co może skore podrażniać i zaczęłam używać kosmetykow atoperal, delikatne i mocno nawilżające, dzięki temu skora jest nie tylko nawilzona ale tez mocno ukojona, mamy krochmal i balsam do kąpieli ale tez krem który nakładamy po
 
Do góry