reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Zrobiłam dziś test z krwi i wyszedł negatywny. Wynik mniejszy niż 0,01 .przynajmniej wiem jak jest na 100 %,Ale jestem zawiedziona że się znowu nie udało:(
Znam to uczucie..... przykro mi dziś sobie popłacz, powkurzaj się ale jutro głowa do góry , zapomnij i działaj dalej. W końcu się uda!
 
Hej dziewczyny mogę do Was dołączyć ?:) moja miesiączka powinna wystąpić około 5 czerwca, wiec czekam dziś robiłam test ale pokazało 1 kreskę.Mam mega duży bol piersi i dzisiaj miałam takie czerwone niteczki w śluzie, było tego malutko bardzo ale te piersi aż takie przeszywające prądy mam w nich..miała tak któraś z Was ?
 
Hej. Czytam Twój post i miałam również te objawy, piersi mrowiły, był taki dzień że pojawiły się niteczki krwi w śluzie, czułam się fatalnie na tyle że bylam pewna że się uda... i teraz mam okres. Więc tak jak sobie myślę to w obu ciążach robiłam testy 2 dni przed okresem i były już cienkie 2 kreski A objawów nie miałam takich które by przykuły moją uwagę. Wiem że to trochę pesymistyczna odpowiedź ale mam nadzieję i życzę Ci powodzenia że się uda. Daj znać co przyniesie ten tydzień;)
 
Hej. Czytam Twój post i miałam również te objawy, piersi mrowiły, był taki dzień że pojawiły się niteczki krwi w śluzie, czułam się fatalnie na tyle że bylam pewna że się uda... i teraz mam okres. Więc tak jak sobie myślę to w obu ciążach robiłam testy 2 dni przed okresem i były już cienkie 2 kreski A objawów nie miałam takich które by przykuły moją uwagę. Wiem że to trochę pesymistyczna odpowiedź ale mam nadzieję i życzę Ci powodzenia że się uda. Daj znać co przyniesie ten tydzień;)
Nie robię sobie wielkich nadziei tymbardziej, że to pierwszy miesiąc starań o ile można nazwać to staraniem :) ogólnie z pierwszą ciążą nie miałam takich objawowo ,zwyczjanie nie przyszła @ i tyle:) zobaczymy co dni przyniosą ale fakt to, że dzisiaj test pokazał 1 kreską bardziej przekonuje mnie w stronę, że to jednak nie ciąża :)
 
Ja nie miałam żadnych objawów typu mdłości, wymioty. Opóźniał się okres, ale na początku nie była to nowość dla mnie bo często tak miałam. Lek na wywołanie miesiączki nie pomagał, więc zdecydowałam się zrobić test i wyszedł pozytywny. Będąc w 8 tc dowiedziałam się dopiero.
 
Hej dziewczyny. Mam pytanie. Kochalam się ze swoim chłopakiem 27. 05 mialam wtedy dni plodne ( staramy sie o maleństwo 😊). Okres powinnam dostać 9.06 ale spóźnił mi sie dwa dni i zamiast normalnego okresu dostalam plamienia trwalo to niecałe 3 dni i koniec. Robiłam testy jeszcze przed plamieniem i po i wychodza negatywne. Badanie krwi moge zrobic dopiero za 2 tygodnie jak bede w polsce. Może wy mi pomożecie bo juz sama nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć tak bardzo bym chciala być w ciazy ale nie chce sie tez rozczarować. A i dodam ze od tygodnia mam lekkie uklucia jajników i macicy oraz boli mnie glowa.
 
Hej dziewczyny. Mam pytanie. Kochalam się ze swoim chłopakiem 27. 05 mialam wtedy dni plodne ( staramy sie o maleństwo 😊). Okres powinnam dostać 9.06 ale spóźnił mi sie dwa dni i zamiast normalnego okresu dostalam plamienia trwalo to niecałe 3 dni i koniec. Robiłam testy jeszcze przed plamieniem i po i wychodza negatywne. Badanie krwi moge zrobic dopiero za 2 tygodnie jak bede w polsce. Może wy mi pomożecie bo juz sama nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć tak bardzo bym chciala być w ciazy ale nie chce sie tez rozczarować. A i dodam ze od tygodnia mam lekkie uklucia jajników i macicy oraz boli mnie glowa.
Ciężko tak przewidzieć 🤷🏼‍♀️ Przez te dwa tygodnie polecam robić testy domowe może coś pokażą (czułość 10). Mimo wszystko czasem zdarza się, że nie ma normalnej obfitej @ tylko właśnie plamienia.
 
reklama
Hej, u mnie testy są pozytywne, beta 800 więc wątpliwości nie mam ale...

Od początku mam na maksa powiększone i bolesne piersi, mdłości które mnie budzą o 4/5 rano i czasem wymioty, to klasyk ale martwi mnie to że mam ciągle ból brzucha jak na okres/biegunkę. Boli mnie na stałym poziomie już 4/5dzien, czasem jak się ruszę to ciągnie po bokach (boki brzucha nisko na dole i pachwiny). Czy to normalnie? Też tak miałyście?
 
Do góry