reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża ?? Pomóżcie

Dołączył(a)
27 Lipiec 2020
Postów
2
Cześć mam sprawę która mnie strasznie nie pokoi, 35 dni temu uprawiałam seks z chłopakiem bez prezerwatywy ale biorę tabletki antykoncepcyjne regularnie. Okres dostałam ale był on mniej obfity niż zwykle i trwał on 3 dni. Wiec zrobiłam test ciążowy dla pewności i wyszedł negatywny tydzień później znów zrobiłam i tez negatywny. Wiec dałam sobie spokój, aż do dnia kiedy zobaczyła kreskę od pępka w dół i się za niepokoiłam, czytałam dużo i to oznaka ciąży, i tez mnie brzuch zaczął bolec ale po za tym wszystko jest okej. Na sam koniec 3 dni temu zrobiłam kolejny test i tez negatywny. Dziewczyny pomocy, siedze na internecie i w popadam w paranoje. Co o tym myślicie image.jpg
 
reklama
Skoro testy wychodzą negatywne to raczej w ciąży nie jesteś, pozatym taka kreska wychodzi gdzies w 2 trymestrze a nawet 3cim ja juz 28tc i jej w ogole nie mam. Myślę, ze to raczej sprawka slonca i barwnika w ciele. Ale jak sie niepokoisz zrób betę z krwi i będzie wszystko jasne:)
 
Cześć mam sprawę która mnie strasznie nie pokoi, 35 dni temu uprawiałam seks z chłopakiem bez prezerwatywy ale biorę tabletki antykoncepcyjne regularnie. Okres dostałam ale był on mniej obfity niż zwykle i trwał on 3 dni. Wiec zrobiłam test ciążowy dla pewności i wyszedł negatywny tydzień później znów zrobiłam i tez negatywny. Wiec dałam sobie spokój, aż do dnia kiedy zobaczyła kreskę od pępka w dół i się za niepokoiłam, czytałam dużo i to oznaka ciąży, i tez mnie brzuch zaczął bolec ale po za tym wszystko jest okej. Na sam koniec 3 dni temu zrobiłam kolejny test i tez negatywny. Dziewczyny pomocy, siedze na internecie i w popadam w paranoje. Co o tym myślicie Zobacz załącznik 1154492
Ja jestem w 22 tc i nie mam takiej kreski więc to nie jest oznaką ciąży, i tak jak ktoś napisał taka linia wychodzi od 2 trymestru [emoji2368]
 
Ja kreski nie miałam w żadnej z obu ciąż, więc to nie jest wyznacznik.
Skoro aż tak się stresujesz, to zrób betę i będziesz mieć czarno na białym, że nie jesteś w ciąży.
 
reklama
Ale ja nie rozumiem... Pomijam fakt diagnozowania ciąży po kresce na brzuchu 🙈 jednak skoro uważasz, że jesteś w ciąży to idź na betę! Przecież my nie mamy takich mocy, aby sprawdzić czy coś się rozwija w Twojej macicy.
 
Do góry