reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy to ciaza

Strycja21.

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Luty 2019
Postów
67
czy to jest pęcherzyk ciążowy
 

Załączniki

  • 20190615_203019.jpg
    20190615_203019.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 267
reklama
Na pęcherzyk ciążowy to nie wygląda. Już raczej na jajnik. Lekarz nic mówił? Ty również nie zapytałaś? Podejrzewasz ciąże?
 
tak zrobilam 1 15 testow ciązowych I na kazdym byly bardzo widoczne 2 krechy I test cyfrowy 2 dni temu na którym byl wyniki dodatni 2+3
 
tak zrobilam 1 15 testow ciązowych I na kazdym byly bardzo widoczne 2 krechy I test cyfrowy 2 dni temu na którym byl wyniki dodatni 2+3
Jeżeli miesiączka spóźnia się dopiero kilka dni to jeszcze jest stanowczo za wcześnie aby cokolwiek dojrzeć na usg. A juz na pewno nie tak duży pęcherzyk.
 
Czyli prawdopodobnie ciąża bliźniacza skoro D było podane dwa razy
Raczej nie. Skrót GS to średnica pęcherzyka ciążowego a YS to pęcherzyk żółtkowy. Skrót D to chyba właśnie średnica jajników. Ale mogę się mylić. Jakby autorka pytania dała wyraźniejsze zdjęcie to może coś udałoby się z niego wyłowić.
 
Ostatnia edycja:
reklama
D to nie jest średnica jajników tylko generalnie średnica/długość opisywanego obiektu. Mi ciężko stwierdzić, czy na zdjęciu jest jajnik, czy macica, bo nic na nim nie widzę, tak jak pisałam wyżej:/
 
Do góry