reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
W ogole to tego typu wpisy (ze zdjęciami) powinny być jakos aprobowane odgórnie albo nie. Próbuje „dowiedzieć” te zdjęcia ale mam problem. Żołądek w gardle...
 
Nie ma sprawy.
Wybaczone i zapomniane. Skoro przeczytałaś i zrozumiałaś to już jesteś swój człowiek.
Przykre jest to, że tłumaczy się komuś, naprawdę z dobrej wiary, a ktoś idzie w zaparte i na siłę doszukuje się nie wiadomo czego 🙃 Kto pyta, nie błądzi, ale ileż można.
 
I ta podpaska... Blehh, zamknijcie ten wątek. Odpowiedz już była, a zaraz dojdą kolejne zdjęcia, aż nie chce wiedzieć czego.
 
Jestem młoda i zauwazylam ze nie jestem na to gotowa. Z pewnością przez ten stres przesadzam, ale nie jedna z was w mlodym wieku rozniez sie bała, że jest w ciąży. Tym bardziej że mam objawy ktorych nigdy nie miałam. Uspokoilyscie mnie troche, ale udam sie na bete i będę obserwować krwawienia. Dziekuje za pomoc, choć niektóre odpowiedzi nie były miłe to jednak staram sie zrozumiec.
 
reklama
Jestem młoda i zauwazylam ze nie jestem na to gotowa. Z pewnością przez ten stres przesadzam, ale nie jedna z was w mlodym wieku rozniez sie bała, że jest w ciąży. Tym bardziej że mam objawy ktorych nigdy nie miałam. Uspokoilyscie mnie troche, ale udam sie na bete i będę obserwować krwawienia. Dziekuje za pomoc, choć niektóre odpowiedzi nie były miłe to jednak staram sie zrozumiec.
Jesteś młoda i nie jesteś gotowa na ciążę, więc pomyśl o antykoncepcji, której będziesz ufać. Nie jesteś w ciąży, naprawdę. Pozwolę sobie usunąć zdjęcia z postu i zamknąć wątek.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry