reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy to ciąża

ona1

Początkująca w BB
Dołączył(a)
5 Wrzesień 2014
Postów
24
Witam mam pytanie o początki ciąży. 6 wypada kolejny terrmin miesiączki,od 4 dni plamię na brązowo, robiłam tst 3 dni termu wyszedł negatywny, zrobiłam wczoraj i zauważyłam lekką drugą kreseczkę, ale taka że trzeba się przyglądnąć był to 28dc. czy moze to byc ciąża?
 
reklama
Mysle że może być to ciąża 28 dz cyklu to jeszcze wczas na testy mnie w takich terminach to wychodziły bardzo ale to bardzo bladziutkie jedna mocna a druga taka ino ino ale od razu biegłam na Beta HCG i wynik miałam popołudniu więc tobie też bym tak radziła bo jednak testy nie sa aż tak wiarygodne a beta będzie 100%
 
dziękuję za odpowiedz, martwie się tymi plamieniami , zawsze tak miałam że kilka dni przed okresem się zaczynały a 30 dnia dostawałam, teraz też tak myślała, że będzie zrobiłam test i widziałam tylko jedną a dziś chciałam go wyrzucić a tu coś tam widać :/ myślisz żby jutro znów zrobić? czy lepiej z krwi? boję się że to fałszywy alarm :( czy lepiej poczekać aż samo się okaże? od 2 tyg mam też temp po 37,2 , 37. czasem 36,8 :/ wcześniej nie sprawdzałam tego :(
 
Na wszystkich testach jest napisane żeby po upływie pewnego czasu od 5-15 minut nie odczytywać bo daje fałszywie pozytywny wynik i jest nieważne więc jeśli tą kreskę zobaczyłaś na drugi dzień to się nie nakręcaj. Poza tym jak masz 30 dniowe cykle to test wyjdzie później, wynik laboratoryjny da Ci 100 % pewności.
 
Niestety są testy, które pokazują ultrabladziochy, mimo braku ciąży. Tak też zrobił mi i nie tylko Pepino. Mam też złe doświadczenia z Pink Eco. Ten to nawet wodzie pokazywał bladziocha. Pre Test pokazuje po czasie szary odczyn obok kreski - no ale wiadomo, że po czasie się nie liczy.

Najlepiej iść na badanie z krwi.
 
dziękuję za odpowiedzi. ale niestety już chyba się zaczeło :( myślałam że tym razem się udało :(
 
Witajcie,
nie wiem co jest 6 dostałam okres, z mocnymi jak by to nazwać błonami :/ byłam cała w strachu na następny dzień tylko plamienia tj w 4 dniu a dziś ? zrobiłam rano test bo byłam zaskoczona że tak szybko okres się skończył i wyszły 2 kreski, poleciałam do lekarza rano, zrobił usg podobno nic nie widać żeby to była ciąża, jutro mam badanie z krwi. wróciłAM z pracy zrobiłam znów test i 2 mocne kreski :/ co o tym myślicie? zmartwłam się tym okresem że przyszedł terminowo i tym że usg nic nie pokazało myślicie że testy się mylą? :(
 
Mogą wystąpić plamienia w dniach kiedy powinnaś mieć okres a na usg zobaczysz cokolwiek ok. 8 tygodnia czyli za prawie miesiąc. Zrób betę i powtórz po 48 godzinach, odpowiedni przyrost da Ci pewność, bo może być też tak, że to mikroporonienie i testy jeszcze przez jakiś czas wtedy będą wychodziły pozytywne.
 
zrobiłam bete wyszła 155, nadal mam delikatne plamienia myślicie że to za niski wynik? chodze cała w nerwach :( robiłam wczoraj badania czy jak powtorze w piątek to będzie ok? lekarz mówił żebym do poniedziałku poczekałą ale chyba nie przeżyję weekendu :(
 
reklama
Do góry