Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Moj zaczął chodzic tak stabilnie około 13 miesiaca A regres trwało jeszcze miesiąc wiec teoretycznie zbiegło to się w czasie. Plus myślę,że do tego jeszcze zęby i tak to wszystko kotłowało się na raz, a ja byłam bardziej wykończona niż jak miał miesiąc.A czy zbieglo sie to w czasie z nauka chodzenia? Czy po przejsciu na 1 drzemke sen nocny sie poprawil?
A sen nocny był już znośny. Nawet jak się wybudził to dostał mleko i zasypiał. Mój nigdy nie spał dobrze. Teraz jest już super, ale to tylko dlatego,że w wieku 2 lat zaczął spac zemna A ja w końcu zaczęłam przesypiać noce.A czy zbieglo sie to w czasie z nauka chodzenia? Czy po przejsciu na 1 drzemke sen nocny sie poprawil?