reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to jest pusty pęcherzyk ciążowy ?

Może być tak, że przy wielkości 12mm nic nie widać.

To będzie takie trochę zgadywanie - ale moim zdaniem widać kółeczko z prawej strony pęcherzyka, które mogłoby być ciałkiem żółtym.
Dzisiaj idę do lekarza drugiego zobaczę co on mi powie , ja też mam wrażenie tam coś jest 😊
 
reklama
Dzisiaj idę do lekarza drugiego zobaczę co on mi powie , ja też mam wrażenie tam coś jest 😊
Hej ja miałam puste jajo płodowe i pęcherzyk był całkowicie pusty. Na tak wczesnym etapie ciąży warto poczekać niekiedy owulacja się przesunie. Oznaczyła bym bthcg u mnie nie przyrastała prawidłowo co więc wskazywało na nieprawidłowa ciążę. Chyba że masz dużo ciepliowsci to poczekać z tydz dwa. Warto ja czekałam do 8tyg. Życzę ci aby zarodek się pojawił z pięknie bijącym serduszkiem
 
Hej ja miałam puste jajo płodowe i pęcherzyk był całkowicie pusty. Na tak wczesnym etapie ciąży warto poczekać niekiedy owulacja się przesunie. Oznaczyła bym bthcg u mnie nie przyrastała prawidłowo co więc wskazywało na nieprawidłowa ciążę. Chyba że masz dużo ciepliowsci to poczekać z tydz dwa. Warto ja czekałam do 8tyg. Życzę ci aby zarodek się pojawił z pięknie bijącym serduszkiem
Zobaczymy
Hej ja miałam puste jajo płodowe i pęcherzyk był całkowicie pusty. Na tak wczesnym etapie ciąży warto poczekać niekiedy owulacja się przesunie. Oznaczyła bym bthcg u mnie nie przyrastała prawidłowo co więc wskazywało na nieprawidłowa ciążę. Chyba że masz dużo ciepliowsci to poczekać z tydz dwa. Warto ja czekałam do 8tyg. Życzę ci aby zarodek się pojawił z pięknie bijącym serduszkiem
Dzisiaj mam wizytę u innego lekarza może lepsze USG coś innego stwierdzi. Jak dla mnie to coś tam jest..
 

Załączniki

  • 16208316402422411385424703718073.jpg
    16208316402422411385424703718073.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 185
Ja uważam ze widać pęcherzyk żółtkowy, po 1-2 dobach od pojawienia się powinien być zarodek. Ale faktycznie sprzęt słaby. Ja mam usg z z 5+2 i nic w środku nie widać, a 5+4 byl pęcherzyk zoltkowy. Sprawdziłabym przyrost bety i progesteron. Teraz jestem w 8+4 i ładny dzidziuś rośnie.
A jaki pęcherzyk ciążowy miała Pani na pierwszym usg? Jaka wielkość? Mój w 5+0 miał 8mm i boję się że już się nic nie pojawi...
 
reklama
A jaki pęcherzyk ciążowy miała Pani na pierwszym usg? Jaka wielkość? Mój w 5+0 miał 8mm i boję się że już się nic nie pojawi...
Mogę jutro sprawdzić, ale 5+0 to bardzo wcześnie i ma prawo jeszcze być wszystko małe, najbardziej uspokaja przyrost bety i progesteronu. A kiedy masz następna wizytę? Na tym etapie każdy dzień robi różnice w obrazie usg. U mojej siostry w 5 nawet pęcherzyka nie było widać ;) sprawdzalas poziom bety?
 
Do góry