reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to jest pusty pęcherzyk ciążowy ?

Mogę jutro sprawdzić, ale 5+0 to bardzo wcześnie i ma prawo jeszcze być wszystko małe, najbardziej uspokaja przyrost bety i progesteronu. A kiedy masz następna wizytę? Na tym etapie każdy dzień robi różnice w obrazie usg. U mojej siostry w 5 nawet pęcherzyka nie było widać ;) sprawdzalas poziom bety?
Tak, beta tego dnia ponad 9 tys. Pęcherzyk o wymiarach 8 mm. Progesteron 19 więc biorę luteinę dopochwowo. Stresuje się że już zostanie pusty
 
reklama
Tak, beta tego dnia ponad 9 tys. Pęcherzyk o wymiarach 8 mm. Progesteron 19 więc biorę luteinę dopochwowo. Stresuje się że już zostanie pusty
Spokojnie! To naprawdę za wcześnie żeby coś było w środku. Mój pęcherzyk w 5+0 z miesiączki miał 5,7 mm co odpowiadało wielkości pęcherzyka z 5+2 wg usg :) sprawdź sobie przyrost bety po 48 h i wyluzuj ;) stres niepotrzebny. Będzie ok 💪🏻
 
Spokojnie! To naprawdę za wcześnie żeby coś było w środku. Mój pęcherzyk w 5+0 z miesiączki miał 5,7 mm co odpowiadało wielkości pęcherzyka z 5+2 wg usg :) sprawdź sobie przyrost bety po 48 h i wyluzuj ;) stres niepotrzebny. Będzie ok 💪🏻
Wiem wiem, tylko mój wtedy miał już 8 mm..
 
Do góry