reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to moze być ciąża ?

Dołączył(a)
4 Wrzesień 2019
Postów
5
Ostatni @ miałam 17.07.2019. Po tym terminie kochałam się bez zabezpieczenia. Termin kolejnej @ był na 07.08.2019. Nie przyszła do tej pory. 22,23,24.08 robiłam testy i wszystkie wyszły negatywnie. 26.08 zrobiłam betę, ale wyszła na poziomie 0,3, czyli także negatywnie. Mialalam ataki gorąca, teraz ogólne osłabienie. Czy to jednak moze być ciąża pomimo negatywnych wyników testów i badań ? Pozdrawiam i dziękuje za wszystkie odpowiedzi
 
reklama
Rozwiązanie
I tak sobie myślę że powodem mojego drugiego poronienia mógł być zbyt mały poziom progesteronu. Kiedy na początku w 5 tygodniu poszłam na wizytę lekarz zlecił duphaston 3x1 tabletka. Za tydzień miałam kolejną wizytę i był piękny zarodek z bijącym serduszkiem lekarz kazał wtedy tylko to opakowanie tabletek dokończyć po 3 a kolejne brać już po 2 tylko. I tak we wtorek zaczęłam brać po 2 tabletki a według usg w niedzielę płód obumarł. Moje miesiączki były zawsze nieregularne i czytałam że to też wina progesteronu. Co o tym myślicie?
reklama
Dziewczyny byłam dziś na usg lekarz stwierdził że najprawdopodobniej to 5 tydzień i kazał się zgłosić w połowie kolejnego tygodnia gdyż za bardzo jeszcze nic nie widział oprócz pęcherzyka ciążowego. Dostałam też duphaston 3*1 tabletki dziennie. Czy mam się czym martwić? Ostatnią ciążę poroniłam
 
Dziewczyny byłam dziś na usg lekarz stwierdził że najprawdopodobniej to 5 tydzień i kazał się zgłosić w połowie kolejnego tygodnia gdyż za bardzo jeszcze nic nie widział oprócz pęcherzyka ciążowego. Dostałam też duphaston 3*1 tabletki dziennie. Czy mam się czym martwić? Ostatnią ciążę poroniłam
nie masz się czym martwić ,ważne że było widać , na tak wczesnym etapie ,więcej nie zobaczy , ja też brałam duphaston do 14 tc
 
Cześć dziewczyny, byłam w piątek u ginekologa. Zrobiłam tez trzecia bHCG (12.09.2019) i wyszło 0.5. Ginekolog mówi ze z badań wynika nie jestem w ciąży, ale wysłał mnie jeszcze na usg. @ jak nie było tak nie ma.
 
Cześć dziewczyny. Byłam we wtorek u ginekologa i tak wszystko jest w porządku serduszko bije tzn fhr widoczne miarowe i według niego 6 tydzień. Dzisiaj zrobiłam wynik TSH ft4 i prolaktyne bo potrzebuje to do endokrynologa bo walczę z niedoczynnością tarczycy i TSH wynik jest ok bo 1.46 ft4 ciut wyższe Bo 19.9 a w pierwszym trymestrze ma być do 19.6 za to wynik prolaktyny to 1020 mlU/l A nie ma podanych nigdzie wartości dla ciężarnych.... Czy ten wynik jest dobry czy coś może być nie tak?
 
reklama
Cześć dziewczyny. Byłam we wtorek u ginekologa i tak wszystko jest w porządku serduszko bije tzn fhr widoczne miarowe i według niego 6 tydzień. Dzisiaj zrobiłam wynik TSH ft4 i prolaktyne bo potrzebuje to do endokrynologa bo walczę z niedoczynnością tarczycy i TSH wynik jest ok bo 1.46 ft4 ciut wyższe Bo 19.9 a w pierwszym trymestrze ma być do 19.6 za to wynik prolaktyny to 1020 mlU/l A nie ma podanych nigdzie wartości dla ciężarnych.... Czy ten wynik jest dobry czy coś może być nie tak?
Super ,że jest serduszko ,co do prolaktyny to nie mam pojęcia ,powinny być normy ,ale czy ona jest ważna jak już jesteś w ciąży ? bo ja miałam z nią problem i nie mogłam zajść w ciąże
 
Do góry