reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to moze być ciąża ?

Dołączył(a)
4 Wrzesień 2019
Postów
5
Ostatni @ miałam 17.07.2019. Po tym terminie kochałam się bez zabezpieczenia. Termin kolejnej @ był na 07.08.2019. Nie przyszła do tej pory. 22,23,24.08 robiłam testy i wszystkie wyszły negatywnie. 26.08 zrobiłam betę, ale wyszła na poziomie 0,3, czyli także negatywnie. Mialalam ataki gorąca, teraz ogólne osłabienie. Czy to jednak moze być ciąża pomimo negatywnych wyników testów i badań ? Pozdrawiam i dziękuje za wszystkie odpowiedzi
 
reklama
Rozwiązanie
I tak sobie myślę że powodem mojego drugiego poronienia mógł być zbyt mały poziom progesteronu. Kiedy na początku w 5 tygodniu poszłam na wizytę lekarz zlecił duphaston 3x1 tabletka. Za tydzień miałam kolejną wizytę i był piękny zarodek z bijącym serduszkiem lekarz kazał wtedy tylko to opakowanie tabletek dokończyć po 3 a kolejne brać już po 2 tylko. I tak we wtorek zaczęłam brać po 2 tabletki a według usg w niedzielę płód obumarł. Moje miesiączki były zawsze nieregularne i czytałam że to też wina progesteronu. Co o tym myślicie?
Jeśli beta wyszła na takim poziomie to nie jest ciąża. Chyba że... Coś w cyklu się zmieniło i później była owulacja i teraz wyjdzie pozytywną beta. Powtórz badanie dla pewności a jeśli @ nie przyjdzie to biegnij do lekarza sprawdzić co się dzieje
 
Przy takiej becie ,raczej nie , ale tak jak pisze nnat. może owu się przesunęła ? ja bym poszła do ginekologa ,bo długo tego @ i jeśli to nie ciąża ,to trzeba coś zaradzić i znaleźć powód
 
Jeśli wynik bety po takim terminie spozniajacej sie miesiaczki pokazal na brak ciazy, to raczej ciazy brak. Pozytywny wynik bety moze juz pojawic sie ok 10 dni od owulacji .
Jak okres sie nie pojawi, lepiej udac sie do lekarza.
 
Witam ja również mam pytanie. Ostatni @ miałam 28 lipca w piątek ostatni 30 go powinnam dostać kolejny jednak nie przyszedł zrobiłam w sobotę rano test i wyszedł tak jak na zdjęciu...według niego wychodzi na to że jestem w ciąży tak ?Wizytę u ginekologa mam w poniedziałek dopiero
 

Załączniki

  • IMG_20190902_165006.jpg
    IMG_20190902_165006.jpg
    326,9 KB · Wyświetleń: 332
Witam ja również mam pytanie. Ostatni @ miałam 28 lipca w piątek ostatni 30 go powinnam dostać kolejny jednak nie przyszedł zrobiłam w sobotę rano test i wyszedł tak jak na zdjęciu...według niego wychodzi na to że jestem w ciąży tak ?Wizytę u ginekologa mam w poniedziałek dopiero
Z testu wynika ze ciaza :)
Najlepiej zrobic bete i miec pewnosc. U lekarze jeszcze moze nic nie widac.
 
Witam ja również mam pytanie. Ostatni @ miałam 28 lipca w piątek ostatni 30 go powinnam dostać kolejny jednak nie przyszedł zrobiłam w sobotę rano test i wyszedł tak jak na zdjęciu...według niego wychodzi na to że jestem w ciąży tak ?Wizytę u ginekologa mam w poniedziałek dopiero
Zdecydowanie tak ,ale jak koleżanka uważam ,że powinnaś zrobić bete , bo na takim etapie lekarz nic nie zobaczy
 
reklama
Ostatni @ miałam 17.07.2019. Po tym terminie kochałam się bez zabezpieczenia. Termin kolejnej @ był na 07.08.2019. Nie przyszła do tej pory. 22,23,24.08 robiłam testy i wszystkie wyszły negatywnie. 26.08 zrobiłam betę, ale wyszła na poziomie 0,3, czyli także negatywnie. Mialalam ataki gorąca, teraz ogólne osłabienie. Czy to jednak moze być ciąża pomimo negatywnych wyników testów i badań ? Pozdrawiam i dziękuje za wszystkie odpowiedzi
Napewno podałaś dobre daty?
Bo albo właśnie mnie zaatakował mózg ciążowy albo cykle masz 21 dniowe.

Dobrze liczę?
 
reklama
Do góry