reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża?

anyżowa_cynamonka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
9 Kwiecień 2018
Postów
25
Witam wszystkich! Zależy mi na Waszej poradzie, bo sama już nie wiem, co mam myśleć. Ale zacznijmy od początku - kochałam się z mężem we wtorek (6 dni temu). Był to 10 dzień cyklu. W piątek 13 dc zaczęły się u mnie bóle w podbrzuszu, które trwają do teraz. Wydaje mi się, że owulacyjne, ale przeczytałam, że one trwają do 48h, a mnie bolało w piątek, sobotę, niedzielę, a dziś (16 dc) wcale nie jest lepiej. Oczywiście zrobiłam już dwa testy
silly.gif
ale obydwa były negatywne, co mnie nie dziwi, bo od seksu minęło zaledwie 6 dni. Czy któraś z Was miała kiedyś podobne objawy?
 
reklama
Witam wszystkich! Zależy mi na Waszej poradzie, bo sama już nie wiem, co mam myśleć. Ale zacznijmy od początku - kochałam się z mężem we wtorek (6 dni temu). Był to 10 dzień cyklu. W piątek 13 dc zaczęły się u mnie bóle w podbrzuszu, które trwają do teraz. Wydaje mi się, że owulacyjne, ale przeczytałam, że one trwają do 48h, a mnie bolało w piątek, sobotę, niedzielę, a dziś (16 dc) wcale nie jest lepiej. Oczywiście zrobiłam już dwa testy
silly.gif
ale obydwa były negatywne, co mnie nie dziwi, bo od seksu minęło zaledwie 6 dni. Czy któraś z Was miała kiedyś podobne objawy?
Może zrób test owulacyjny najpierw.
Daj znać czy wyszedł, najlepiej kilka dni z rzędu. Na jakiekolwiek objawy ciąży jest za wcześnie zdecydowanie.
 
Na testy za wcześnie :D daj sobie na wstrzymanie do dnia spodziewanej miesiączki,żebyś się nie zawiodła.
 
Przeciez zaden test Ci nie wykryje ciąży po 6 dniach..beta dopiero wykrywa 10/11 dni po owulacji a test później.
Ja bym stawiala na owulacje.Nie czytaj ze bol trwa 48 godzin bo ja jak czasem mam objawy owu to mnie potrafi brzuch bolec kilka dni ;)
I raczej za szybko na objawy ciąży.
 
Wiem, wiem, wiem! Ale w pewnych sytuacjach racjonalizm po prostu przestaje działać :)! A jak się człowiek naczyta, to zaraz metaliczny posmak w ustach i nawet jakieś mdłości by się znalazły :).
 
reklama
Do góry