reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być jednak ciąża ?

Dołączył(a)
21 Grudzień 2018
Postów
3
Witam mam taki problem a mianowicie spóźnia mi się miesiączka już 7 dni . Byłam wczoraj u lekarza powiedział że na miesiączkę się nie zbiera ale też nie widzi żebym była w ciąży ale podkreślił że może być za wcześnie i żebym przyszła za tydzień i wtedy się okaże czy jestem w ciąży a jak nie to dostanę tabletki na wywołanie miesiączki co do testu robiłam i wyszedł negatywny . Jak myślicie ? Co mam o tym myslec .. ? Z góry dziękuję za odpowiedzi
1f619.png
 
reklama
Dziewczyny pomocy już nie wiem co mam myśleć .. ? Miała któraś podobna sytuację ??? Opiszę ja jeszcze raz :::: Witam mam taki problem a mianowicie spóźnia mi się miesiączka już 7 dni . Byłam wczoraj u lekarza powiedział że na miesiączkę się nie zbiera ale też nie widzi żebym była w ciąży ale podkreślił że może być za wcześnie i żebym przyszła za tydzień i wtedy się okaże czy jestem w ciąży a jak nie to dostanę tabletki na wywołanie miesiączki co do testu robiłam i wyszedł negatywny . Jak myślicie ? Co mam o tym myslec .. ? Z góry dziękuję za odpowiedzi
1f619.png
 
to musiałobybyć mega przesunięcie owulacji żeby 7 dni po terminie @ nie było na teście 2 kreski... chyba, że masz bardzo nieregularne cykle, albo przeżywałaś duży stres w ostatnim czasie, możesz dla pewności zrobić badanie betaHCG z krwi ono pokazuje dokładniej wczesną ciążę...
 
myślę to samo co poprzedniczki.
pewnie nie możesz się doczekać wizyty, więc zrób betę dla swojego spokoju, być może będziesz miała jeszcze prezent na święta last minute ;)

ale wydaje mi się że nawet jeśli beta jeszcze jest za mała, żeby było widać na usg, to testy wykrywaja od pułapu 10/25 mlU więc szczerze mówiąc nie wydaje mi się aby to była ciąża. no i przede wszystkim lekarz powinien już na tym etapie zauważyć oznaki ciąży czyli zasinienie i rozpulchnienie macicy ;)
 
Ja jestem dowodem ze wszystko jest mozliwe. Mialam nieregularne cykle, ostatni byl wyjatkowo dlugi. Jakos w 35 dniu beta ujemna a 11 dni pozniej pozytywny test :) dwa dni przed testowaniem lekarz nie widzial ciazy i dal tabletki na wywolanie okresu. Teraz juz jest 10 tydzien wedlug usg.
 
Do góry