reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to moze oznaczać ciaze?

Hej dziewczyny , mam pytanie czy ktoras z was pamieta o domowym tescie ciazowym z proszkiem do pieczenia? U mnie wyglada to tak jak w zdjeciu ponizej , co myslicie?warto isc do lekarza ?
Hej. Wiem,że post dodała już dawno ale w ostatnim czasie natknęłam się na sporej ilości wiadomości na temat testu ciążowego z proszku 🙈 wydaje mi się to absurdem ale wiesz gdy wydaje ci się,że może jesteś w ciąży a testy z apteki mogą jeszcze nic nie pokazać człowiek sobie myśli co tam. Przecież spróbować można 🙈 i sama zrobiłam taki test z proszku 🙈 do miesiączki mam jeszcze 4 dni ale test z proszku chyba oznacza ciążę 🙈 co prawda nie sugeruje się nim jakoś zbytnio ale chciałam się zapytać co wyszło u ciebie?
 
reklama
Hej. Wiem,że post dodała już dawno ale w ostatnim czasie natknęłam się na sporej ilości wiadomości na temat testu ciążowego z proszku 🙈 wydaje mi się to absurdem ale wiesz gdy wydaje ci się,że może jesteś w ciąży a testy z apteki mogą jeszcze nic nie pokazać człowiek sobie myśli co tam. Przecież spróbować można 🙈 i sama zrobiłam taki test z proszku 🙈 do miesiączki mam jeszcze 4 dni ale test z proszku chyba oznacza ciążę 🙈 co prawda nie sugeruje się nim jakoś zbytnio ale chciałam się zapytać co wyszło u ciebie?
Jezu. Zrob normalny test z apteki, jeżeli jesteś w ciązy, to pokaze 🤷‍♀️

Albo weź ten proszek, stań na krześle i sypnij na siebie, jak spanie na krzesło to będzie chlopak, a jak poza krzesło to dziewczyna.
 
Jezu. Zrob normalny test z apteki, jeżeli jesteś w ciązy, to pokaze 🤷‍♀️

Albo weź ten proszek, stań na krześle i sypnij na siebie, jak spanie na krzesło to będzie chlopak, a jak poza krzesło to dziewczyna.
Jimmy Fallon Love GIF by The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
 
Hej. Wiem,że post dodała już dawno ale w ostatnim czasie natknęłam się na sporej ilości wiadomości na temat testu ciążowego z proszku 🙈 wydaje mi się to absurdem ale wiesz gdy wydaje ci się,że może jesteś w ciąży a testy z apteki mogą jeszcze nic nie pokazać człowiek sobie myśli co tam. Przecież spróbować można 🙈 i sama zrobiłam taki test z proszku 🙈 do miesiączki mam jeszcze 4 dni ale test z proszku chyba oznacza ciążę 🙈 co prawda nie sugeruje się nim jakoś zbytnio ale chciałam się zapytać co wyszło u ciebie?
dodaj mąki i zrob naleśnika, jak wyjdzie zarys autka to będzie chłopak, a jak serca ti dziewczynka
 
Do góry