reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy to moze torbiel janikow?

reklama
Widzisz w moim przypadku to bylo tak, ze brak @ a reszta byla tak jakby ona wystapila, czyli cykl szedl swoim torem.Mialam wtedy plodny sluz.
 
Za wiele pomoc w takiej sytuacji nie mozna, jednak jesli zrobilo Ci sie troszke razniej to bardzo mi milo.
Ten problem mialam juz dwa razy dlatego cie uspokajam, dwa razy zlikwidowane tabletkami w szybkim tempie.
 
Wiesz mi lekarz mowil, ze czasami wystepuje taka tendencja do powstawania torbieli. Jednak moga je wywolac jakies czynniki, tak jak u mnie za drugim razem duzy spadek masy ciala. Silne przezycia tez moga spowodowac zachwiania tego typu.
Mam nadzieje, ze u mnie to nie kwestia tendencji. U Ciebie sie okaze co to takiego.
 
reklama
ja tez mam torbiel na jajniku pecherzykowa tez mialam identycznie spozniajacy sie okres ucisk czuje z tej strony co jest ,mialam usunieta podczas cc ale sie nawrocila znow teraz mam tablt anty .agnieszko 27 powiedz mi prosze jakiej wielkosci mialas ta torbiel?i po ilu znikla miesiacach bo ja bardzo sie stresuje nia ze jest.pozdrawiam:)
 
Do góry