reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to możliwa implantacja?

Dołączył(a)
1 Styczeń 2024
Postów
13
Cześć,

Staramy się z mężem o dziecko 3 cykl. Cykle mam 29-30 dniowe regularne. Ostatnia owulacje miałam potwierdzona 20/02. Według Flo dzisiaj 10dpo. Dzisiaj nad ranem obudził mnie straszny skurcz w podbrzuszu. Ból ten był identyczny jak mocnego skurcz w trakcie bólu miesiaczkowego. Normalnie gdy taki mam podczas okresu potrzebna jest tabletka przeciwbólowa żeby zasnąć. Pobiegłam szybko do toalety z myślą, że miesiączka pojawiła się szybciej ale jednak miesiączki brak a ból po dosłownie 2-3 minutach ustał i nie wrócił. Miesiączka również się nie pojawiła szybciej (planowo mam ją dostać 6/03). Czy miała któraś z Was takie objawy we wczesnym etapie ciąży? Podzielcie się również swoimi opiniami na temat aplikacji Flo. Czytałam dobre opinie ale chętnie dowiem się o Waszych odczuciach. Dzięki za odpowiedź :)
 
reklama
dzięki za odpowiedz :). To już jakiś pozytyw, że nie tylko ja miałam taką sytuację. Pierwszy raz w życiu tak miałam i trochę się przestraszyłam, że może coś ze mną nie tak (już nawet pomijając potencjalną ciążę). Wielkich nadziei nie chce mieć więc poczekam czy przyjdzie miesiączka czy nie. Lepiej nie testuję wcześniej żeby się nie nakręcać :)
 
Flo używam, żeby pamiętać i mniej więcej przewidzieć kiedy mam okres. Do niczego innego bym tego nie polecała. Tak jak wyżej, tylko owulacja potwierdzona u ginekologa jest pewna.
 
A tą owulację w jaki sposób miałaś potwierdzoną? Właśnie aplikacją czy miałaś monitoring? Bo jeżeli nie byłaś u ginekologa to aplikacja jest o kant du...
Taki ból nie jest wyznacznikiem niczego. Jak miesiaczka się nie pojawi to po prostu zrób test.
 
Ostatnia edycja:
A tą owulację w jaki sposób miałaś potwierdzoną? Właśnie aplikacją czy miałaś monitoring? Bo jeżeli nie byłaś u ginekologa to aplikacja jest o kant du...
Taki ból nie jest wyznacznikiem niczego. Jak miesiaczka się nie pojawi to po prostu zrób test.
niestety aplikacja oraz własne odczucia :( (na monitoring jestem umówiona w kolejnym cyklu jeśli ten nie będzie tym szczęśliwym). W ten dzień miałam typowo bardzo dużo płodnego śluzu (w dwóch aplikacjach również pokazywało mi ten dzien jako kluczowy) dlatego poglądowo licze od tego dnia. Oczywiście wiem, że owulacja potwierdzona przez lekarza jest najlepsza i w 100% pewna a prowadzenie kalendarzyka ma swój margines błędu. W zeszłym miesiącu zmieniłam ginekologa i po prostu poczułam się zaopiekowana. Pani zaproponowała monitoring od przyszłego cyklu i też kilka dodatkowych badań hormonalnych. Wizyta była kilka dni po ostatniej @ i było widać na USG że jest bardzo dużo pęcherzyków ale żaden się nie wyróżniał wielkością więc w tym cyklu zdałam się jeszcze na aplikacje i własne odczucia co do śluzu i ogólnego mojego samopoczucia. Jestem pozytywnej myśli i staram się nie nakręcać. Będzie co będzie. Teraz wiem co to znaczy dobry lekarz i tak jak pisałam czuję się zaopiekowana więc jeśli dostanę @ to zaczyna się kolejna szansa a ja lecę do ginekolog na badania i monitoring owulacji :). Dzięki dziewczyny za wsparcie i odpowiedź :)
 
reklama
Do góry