reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to możliwe, że od kaszki ryżowej może dziecko boleć brzuch ????????

agamal

kociara
Dołączył(a)
19 Czerwiec 2007
Postów
228
Odkąd zaczęłam synkowi podawać na noc kaszkę na bebilonie pepti 2 następnego dnia, boli go brzuszek - pryka, marudzi, pręży się. Czy to możliwe, że od kaszki ryżowej robionej na bebilonie pepti 2 może dziecko boleć brzuch????? Spotkałyście się z tym ???????
 
reklama
moja też miała problem z brzuszkiem jak podałam jej kaszkę na noc zrobiłam to 2 razy i więcej nie popełniłam tego błędu :no:

budziła się całą noc płakała, prężyła i dopiero jak w nocy zrobiła po niej kupkę to jej przeszło i spała spokojnie :tak:

myślę że winowajca to sama kaszka :tak:
 
u nas był ten sam problem brzuszek bolał od kaszki bananowej bobovity zmieniłam kaszę na malinową i jest ok może wystarczy właśnie zmieić rodzaj kaszy
u nas się okazało że mały ma uczulenie na banany tak więc wszystko co bananowe wywoływało ból i wysypkę
 
Do góry