reklama

Czy to możliwe???

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez freda123, 18 Kwiecień 2010.

1. freda123

freda123 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witajcie kochane!
    Pomóżcie-czy to możliwe że jak nie miałam jeszcze okresu po porodzie(,a rodziłam osiem miesięcy temu) i brałam zastrzyk antykoncepcyjny,i dotego wspóżyjemy jeszcze w prezerwatywie-mogłam zajść w ciąże???w którym miesiącu czuje się ruchy dziecka?Nie wiem albo sobie uroiłam,albo normalnie czuję ruchy-nie robiłam jeszcze testu,bo panicznie się boję,drugiej ciąży.

2. Takhisis

Takhisis Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Czegoś nie rozumiem...rodziłaś 8 miesięcy temu i pytasz kiedy czuje się ruchy dziecka???

3. reklama
  4. freda123

freda123 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Tak bo już z tego wszystkiego zapoiałam!!!Jestem poprostu przerażona!

5. Butterfly88

Butterfly88 Zakochana w Gwiazdeczce:)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Freda po prostu trzeba zrobic test... :-)

6. freda123

freda123 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja wiem,ale tak strasznie się boję,jutro idę po test:-( Tłumaczę sobie że to raczej nie możliwe-ale wszystko może się zdarzyć!!!

7. agata1985

agata1985 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    jesli czula bys ruchy to moglby to byc 13 tydz nawet wiecej... tak wiec teraz opanuj emocje i zastanow sie czy nie masz objawow tzn powiekszone bolace piersi,czestsze oddawanie moczu,zawroty glowy, mdlosci,wymioty,bole podbrzusza,kregoslupa...oczywiscie test upewni cie wiec zrob go czym predzej

8. rudzia789

rudzia789 szczęściara

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja po obejzeniu programu "ciaza z zaskoczenia" uwazam ze wszytsko jest mzliwe wiec jak najszybciej zrob sobie test albo lepiej idz do lekarza...

czekamy na wiesci :)

pozdrawiam...
    zycze aby jednak bylo po Twojej mysli...

9. Marcysiowa

Marcysiowa Mama na pełen etat

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja tez po obejrzeniu programu Ciaza z zaskoczenia uwazam ze wszystko jest mozliwe. Najlepiej zrobic test taki z apteki albo pojsc na badanie krwi.

10. reklama
  11. LuizaPatrycja

LuizaPatrycja Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A moim zdaniem to urojenie, bo ja też tak miałam niedawno że nie miałam okresu po porodzie i miałam wrażenie że czuje ruchy, a to poprostu we flaczkach mi się przewracało.... wiadomo brak okresu= wielki stres, ale zrób test dla spokoju.

12. freda123

freda123 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    O matko ja nie oglądałam tego programu...Tak zrobię dziś test już nie mogę się doczekać,bo dostaję głupoty,ale mieszkam na wsi i muszę się wybrać do miasta,żeby go kupić-a to nie takie proste z małym dzieckiem...Pozdrawiam was kochane i napewno dam znać!

Poleć forum