reklama

Czy to możliwe???

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez freda123, 18 Kwiecień 2010.

1. freda123

freda123 Zaciekawiona BB

Witajcie kochane!
    Pomóżcie-czy to możliwe że jak nie miałam jeszcze okresu po porodzie(,a rodziłam osiem miesięcy temu) i brałam zastrzyk antykoncepcyjny,i dotego wspóżyjemy jeszcze w prezerwatywie-mogłam zajść w ciąże???w którym miesiącu czuje się ruchy dziecka?Nie wiem albo sobie uroiłam,albo normalnie czuję ruchy-nie robiłam jeszcze testu,bo panicznie się boję,drugiej ciąży.

2. Takhisis

Takhisis Fanka BB :)

Czegoś nie rozumiem...rodziłaś 8 miesięcy temu i pytasz kiedy czuje się ruchy dziecka???

3. reklama
  4. freda123

freda123 Zaciekawiona BB

Tak bo już z tego wszystkiego zapoiałam!!!Jestem poprostu przerażona!

5. Butterfly88

Butterfly88 Zakochana w Gwiazdeczce:)

Freda po prostu trzeba zrobic test... :-)

6. freda123

freda123 Zaciekawiona BB

Ja wiem,ale tak strasznie się boję,jutro idę po test:-( Tłumaczę sobie że to raczej nie możliwe-ale wszystko może się zdarzyć!!!

7. agata1985

agata1985 Fanka BB :)

jesli czula bys ruchy to moglby to byc 13 tydz nawet wiecej... tak wiec teraz opanuj emocje i zastanow sie czy nie masz objawow tzn powiekszone bolace piersi,czestsze oddawanie moczu,zawroty glowy, mdlosci,wymioty,bole podbrzusza,kregoslupa...oczywiscie test upewni cie wiec zrob go czym predzej

8. rudzia789

rudzia789 szczęściara

ja po obejzeniu programu "ciaza z zaskoczenia" uwazam ze wszytsko jest mzliwe wiec jak najszybciej zrob sobie test albo lepiej idz do lekarza...

czekamy na wiesci :)

pozdrawiam...
    zycze aby jednak bylo po Twojej mysli...

9. Marcysiowa

Marcysiowa Mama na pełen etat

Ja tez po obejrzeniu programu Ciaza z zaskoczenia uwazam ze wszystko jest mozliwe. Najlepiej zrobic test taki z apteki albo pojsc na badanie krwi.

10. reklama
  11. LuizaPatrycja

LuizaPatrycja Gość

A moim zdaniem to urojenie, bo ja też tak miałam niedawno że nie miałam okresu po porodzie i miałam wrażenie że czuje ruchy, a to poprostu we flaczkach mi się przewracało.... wiadomo brak okresu= wielki stres, ale zrób test dla spokoju.

12. freda123

freda123 Zaciekawiona BB

O matko ja nie oglądałam tego programu...Tak zrobię dziś test już nie mogę się doczekać,bo dostaję głupoty,ale mieszkam na wsi i muszę się wybrać do miasta,żeby go kupić-a to nie takie proste z małym dzieckiem...Pozdrawiam was kochane i napewno dam znać!

Poleć forum