reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to możliwe???

A ja uważam że to raczej niemożliwe żebyś była w ciąży. Po zastrzyku i z gumką? Owszem, zabezpieczenia zawodzą, ale dwa naraz to raczej wystarczająco moim zdaniem. Uważam że nie masz się co stresować, to z powodu stresu "czujesz ruchy". Boisz się ciąży i myślisz o niej, stąd Ci się zdaje że tak jest. Ludzie potrafią czuć ból w amputowanych kończynach, no i jak to możliwe? Nie bój się, nie stresuj, zrób spokojnie test.
 
reklama
zrob test i bedziesz pewna mam kolezanke ktora tez po porodzie nie miala okresu ale jakos nie przejela sie tym bo skoro karmi no to go nie ma i po pewnym czasie zaczela czuc ruchy i tez nie byla pewna czy to urojenia okazalo sie ze jest w 6miesiacu ciazy wiec tylko test i to jak najszybciej wiem ze bierzesz zastrzyk i prezerwatywe ale moze akurat zapomieniliscie o niej ktoregos dnia? jedna z moich kolezanek ma 2 dziecko z tabletek..
 
No i zrobiłam test i jedna krecha,ale jestem szczęśliwa,jak bym się na nowo narodziła-ale sobie uroiłam,ja tak strasznie boję się drugiej ciąży:-(Dziękuję Wam moje kochane za słowa otuchy,i zinteresowaniem,to naprawdę pomaga-dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam!!!
 
no i widzisz:)niepotrzebie sie stresowalas trzeba bylo od razu go robic:)to zrozumiale jeszcze masz male jedno dziecko a tu mialoby byc drugie w drodze tez bym sie bala:)
 
Do góry