reklama

czy to potówki czy jakieś uczulenie POMÓŻCIE!!!!

Temat na forum 'Pielęgnacja' rozpoczęty przez kasiek851, 13 Listopad 2010.

1. kasiek851

kasiek851 Zaciekawiona BB

Witam
    Od wczoraj u mojego 2-tygodniowego synka pojawiły sie takie ,,chrostki" czerwone nie wiem czy to potówki czy to uczulenie na coś.Ma tą ,,wysypke " na twarzy troche na brzuszku i nóżkach.
    Proszę o informacje co to może być i jak sie tego pozbyć

2. aguska2017

aguska2017 Moderator

Witam:) najlepiej iść na kontrole do lekarza choć z pani opisu to mogą być poprostu potówki.Ale zawsze lepiej iść i sprawdzić niż się zamartwiać pozdro

3. reklama
  4. kasiek851

kasiek851 Zaciekawiona BB

Tak poszłabym ale pierwszą wizyte mamy umówioną na piątek dopiero.mam nadzieje ze to potowki a nic powazniejszego moglabym zdjecie dolaczyc ale za bardzo nie wiem jak :-p

5. aguska2017

aguska2017 Moderator

Zdjecie by wiele ułatwiło:) mój synek też miał przez wiele miesięcy potówki i w sumie nic nie da się na to poradzić lżej ubierać ale np w naszym przypadku było tak że mozliwie lekko go ubierałam a one raz się pojawiały a potem znikały.Jeśli maluszek ich nie drapie nie ma stanu zapalnego ani nie ma ich coraz więcej w krótkim czasie to proszę się nie martwić to napewno nic groznego:)trzeba tylko obserwować i lekko ubierać dziecko.Po kąpieli niech pani go od razu nie ubiera tylko niech poleży na golaska bo skóra lubi oddychac

Poleć forum