reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to zmiany alergiczne?

Lusia62

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Październik 2019
Postów
385
Dziewczyny ja już fiksuje. Od dwóch tygodni wysypka się nasila :( :(
Dwukrotnie byłam u lekarza, twierdzi że wirusowe :( syn bierze zyrtec i wapno.
Nie daje Mi to spokoju, tym bardziej że odnoszę wrażenie, że te krostki zrobiły się w placki. Syn normalnie się zachowuje, nie gorączkuje.
3/4 tygodnie temu brał augmentin na anginę, cebion dostawał też odstawiłam. Przed świętami dywany były prane, być może cenią go uczuliła. Nie wiem co robić ;(
 

Załączniki

  • IMG_20200112_110805.jpg
    IMG_20200112_110805.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 178
  • IMG_20200112_110913.jpg
    IMG_20200112_110913.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 164
  • IMG_20200112_110841.jpg
    IMG_20200112_110841.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 165
reklama
Rozwiązanie
Dzisiaj wróciliśmy z oddziału.
Okazało si, że wysypka była objawem grypy :) nikt się tego nie spodziewał, grunt że trafił się lekarz prowadzący z powołaniem :)
reklama
Hu

W zasadzie nic. Musi przejść i tyle. Ważne, żeby było pod kontrolą.
Patrzę że mi nie dali skierowanie na wątrobowe. Miał morfologiebi z rozmazem, crp, glukoza i coś jeszcze.
Teraz bierze antybiotyk na anginę i po tym go wysialo jeszcze bardziej.
5 lekarzy wcześniej go badało i 3 stwierdziło alergie, kolejny wirus, s ostatni reakcja na augmentin. No i każdy twierdzi, że ma anginę, a test wyszedł negatywnie.
Dzisiaj dermatolog za 4 godziny, czekam już na walizce.
IMG_20200115_191405.jpg
 
Mononukleoze często można pomylic z paskudną anginą. Upomnij się o te próby wątrobowe. To ważne. I dieta watrobowa właśnie. Na wysypke, jeżeli to po antybiotyku to dawaj wapno.
 
Może być groźne, ale gdy jest pod kontrolą to nie powinno. Na to nie ma lekarstwa, więc leczenie jest tylko objawowe. Mój maż miał w wieku nastoletnim i leżał w szpitalu na obserwacji.
 
reklama
Do góry