reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czym się bawią nasze dzieci

nasz interesuję się wszystkim co nie jest zabawką. ostatnio hitem jest mop używa go jak pchacza. Drugi na liście jest kibelek, który otwiera i wrzuca do niego co się nawinie.
 
reklama
moj synek rowniez ma mate lubi ja,ale nie zadlugo.lezaczek z wibracjami tez na chwile bo w tym wieku chce na brzuszku wiecej lezec.maskotki ,gryzaki,grzechotki to super zabawki,moj Max je uwielbia.ostatnio tez testujemy banki mydlane,super sprawa polecam!
 
Drogie mamy!

nawiązując do tematu zabawek dla dzieci między 0 a 11 miesięcy to słyszałam na wykładzie w szkole rodzenia, że bardzo skuteczne są zabawki z regularnym, wyraźnym czarno- białym motywem. Podobno jest to skuteczne ze względu na rozwój dziecka oraz pomaga dziecku się skoncentrować i skupić na danym przedmiocie.Zastanawiam się tylko, gdzie można je dostać??szukałam w necie, ale nic. Ktoś coś wie??
 
Drogie mamy!

nawiązując do tematu zabawek dla dzieci między 0 a 11 miesięcy to słyszałam na wykładzie w szkole rodzenia, że bardzo skuteczne są zabawki z regularnym, wyraźnym czarno- białym motywem. Podobno jest to skuteczne ze względu na rozwój dziecka oraz pomaga dziecku się skoncentrować i skupić na danym przedmiocie.Zastanawiam się tylko, gdzie można je dostać??szukałam w necie, ale nic. Ktoś coś wie??

tak, to prawda z tymi czarno białymi obrazkami, ja mojej córeczce pokazywałam obrazki wydrukowane z "zabaw fundamentalnych", ale można zrobić je samemu, na kartce malujesz kółka, kwadraty i inne proste wzory, mała wpatrywała się w nie jak zahipnotyzowana. Polecam tez interaktywną książeczkę Tiny love z jednej strony jest czarno biała z drugiej kolorowa, drugą jej zaletą jest to że można z nią ćwiczyć leżenie na brzuszku, zawiązałam ja na łóżeczku i kładę mała na brzuszku a ona się w nią wpatruje.
Pełno ich jest na allegro:
Interaktywna KSIĄZECZKA DWUSTRONNA Tiny Love Wys0 (1237081982) - Aukcje internetowe Allegro
 
Mój synek fascynuje się wszystkim co elektryczne i elektroniczne. Wtyczki i kable i komputer to hit na drugim miejscu telefon i piloty. Ostatnio dostał swojego pilota. N-ka wypuśiła gadżet dla dzieci. Bejbik może samodzielnie przełązać kanały przeznaczone jedynie dla niego. Zabawa przednia i w końu nikt mu pilota nie wyrywa z ręki
 
Zabawki niestandardowe to: pilot, komórka, frida, butelki minetalnej - idealny kompan do raczkowania, łyzeczki, róznego typu paczki czy to chusteczki higieniczne czy papierosy po zapałki, centymetr taki samoczynnie zwijany, klucze, do tego podkładki korkowe na stół, kable, radia po prostu wszystko co moze zainteresowac i jest do tego dostęp...
 
Zabawki niestandardowe to: pilot, komórka, frida, butelki minetalnej - idealny kompan do raczkowania, łyzeczki, róznego typu paczki czy to chusteczki higieniczne czy papierosy po zapałki, centymetr taki samoczynnie zwijany, klucze, do tego podkładki korkowe na stół, kable, radia po prostu wszystko co moze zainteresowac i jest do tego dostęp...

mam nadzieję że te paczki z papierosami i zapałkami, kable i łyżeczki oraz ten centymetr są dla Twojego dziecka jedynie dostępne do popatrzenia a nie zabawy :szok: w życiu bym nie dała dziecku takich rzeczy, odwrócisz się i dziecko już może rzuć papierosa, zakrztusić się zapałką, przewrócić z łyżeczką i wbić ją sobie gdzieś albo odciąć te chude paluszki tym samoczynnie zwijanym centymetrem. Aż mnie zmroziło, jak przeczytałam Twój post...:no: Piszesz że ma do tych rzeczy dostęp, to pochowaj to a nie wystawiasz mu na kuszenie , a jak nie daj Boże doszłoby do nieszczęścia to do kogo miałabyś pretensje?
 
Zabawki niestandardowe to: pilot, komórka, frida, butelki minetalnej - idealny kompan do raczkowania, łyzeczki, róznego typu paczki czy to chusteczki higieniczne czy papierosy po zapałki, centymetr taki samoczynnie zwijany, klucze, do tego podkładki korkowe na stół, kable, radia po prostu wszystko co moze zainteresowac i jest do tego dostęp...
Faktycznie większość "zabawek" niebezpieczna
 
reklama
chlopaki to chyba lubia gadzety elektroniczne.moj tez uwielbia piloty,ale ostatnio uwielbia gazety.lezac na brzuszku klade mu gazete pod nos a on ja targa na male kawaleczki przy tym sie tak radosnie hihocze.lubi tez plastikowe butelki i klawiature laptopa
 
Do góry