reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Depresja w ciąży

Hej Dziewczyny. jak u Was samopoczucie? W PL nadal tak upalnie?? U mnie z pogodą kiepsko i niestety z samopoczuciem również :/ Głupie myśli mnie nachodzą... Oby do 25 i żeby Maleństwo było zdrowiutkie :)
 
reklama
jutro mam w końcu wizyt e u psychiatry ma nadzieje ze dostane leki...
moje dziecko w szpitalu, ma rotawirusa, mam nadzieje ze wyjdzie lada dzien, martwie sie zebym ja i maz nie zlapali tez tego, ja w ciazy wiec lepiej tego nie miec a i bez meza sama se nie poradze...
 
Vanitas trzymam kciuki za Twojego Malucha oby wyszedł jak najszybciej i był zdrowy :) Dobrze, że idziesz do lekarza, sama bym poszła gdybym miała możliwość. Napisz jutro co i jak po wizycie. Mam nadzieję, że wspólnie z lekarzem znajdziecie dobre rozwiązanie, a Ty już wkrótce poczujesz się lepiej :)
 
daj znak koniecznie, jak poszlo. a ty ilonka trzymaj sie dzielnie i duzo odpoczywaj. ja probuje w te pogode cos wyprasowac :baffled:
ale mi sie nie chceeeeeeeeee....
 
Weronkazzz dobrze, że mi przypomniałaś o prasowaniu :) Właśnie się obudziłam ( po popołudniowej drzemce ) :) i trzeba się zabrać za prasowanie bo cała sterta leży i czeka...
 
byłam u lekarza i mnie p. doktor przekonała, żebym w ciazy nie brala lekow,bo nie wiadomo jaka bedzie reakcja na dziecko w brzuchu...
w ogole byla jakas dziwna, non sop patrzyla w ksiazke i nawet chciala zadzwonic do innego lekarza i sie z nim skonsultowac, wecej do niej nie pojde, ale czuje sie spokojniejsza, bo zeczywiscie moze cos by sie stalo dziecku...
wyszlismy wczoraj ze szpitala, ja i maz zlapalismy teraz rota ale w niewielkim stopniu.
jesli chodzi o pranie i prasowanie to chcialabym sie zapytac, w jakiej temperaturze prac i prasowac dla noworodka bo slyszalam bardzo rozne opinie na ten temat...
 
Hej Vanitas. Czekałam aż napiszesz co i jak. Cieszę się, że się trochę uspokoiłaś i , że jednak nie będziesz brała leków :) Cieszę się też, że Twoje dzieciątko już wyszło ze szpitala. Ty z partnerem dzielnie się trzymajcie i niech te rota szybko Was opuści:) Ja piorę w 40 stopniach a prasuję na najwyższej temp. Nie wiem czy dobrze :) pozdrawiam i życzę zdrówka.
 
Ja się w tym tygodniu już lepiej czuję, chociaż nie byłam jeszcze u psychologa, bo miałam problemy z Małą. Pójdę w poniedziałek. Interesuje mnie ile razy się chodzi do takiego lekarza. 2 razy w tygodniu czy kiedy się chce? Ja będę chodziła prywatnie. To jakaś różnica?
 
psycholog to nie lekarz
do panstwowych to sie chodzi tak zwykle co tydzien w warszawie, do panstwowych to sie czeka miesiacami na pierwsza wizyte i bardzo malo jest takich dla doroslych
prywatnie to sporo kosztuje...
 
reklama
Boże jakiś taki lęk dostałam straszny, w ogóle nie mogę się dziś ogarnąć tylko uciekam...
mały się obudził rano, kazałam meżowi wstać do niego a sama udawałam ze spie, chcialo mi sie spac a ni moglam, maly strasznie jeczal nie wiadomo bylo czego chce, maz zaczal marudzic, to ucieklam do wanny...
wyszlam z niej i maly juz spi
mamy dzis wychodzic na wizyte kontrolna do lekarza, nie moge sie w ogole ogarnac, nawet jedzenia nie ma.
mam straszne wyrzuty sumienia ze tak sie zachowuje :(((
 
Do góry