reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dieta dla karmiacych :)

reklama
az mi glupio, jak tak czytam te wypowiedzi, bo ja jem wszystko niemalze. ograniczylam tylko troszke nabial i unikam nowalijek z obawy przed chemia, ale jesli wiem, ze sa z domowego ogrodka to tez nie stronie. a poza tym wcinam nawet kapuste, tak w surowkach, kiszona, jak i gotowana i maly jak dotad nie mial zadnych kolek, a wysypalo go na buzi owszem, ale po jakis konserwantach w kupionej w sklepie surowce.

mysle, ze dieta to nie jest zla sprawa, jesli nie ogranicza sie do gotowanego kurczaka i gotowanych jablek (bleeeee...), jak to czyni pewna moja znajoma. a maluch czym wiecej smakow pozna tym chyba lepiej. zreszta zawsze mysle o dzieciach wychowywanych na przyklad w indiach - toz tamtejsze jedzenie jest piekielnie ostre, i maluchy jakos zyja!

nie wiem, czy dobrze robie nie odmawiajac sobie czekolady i grzybkow marynowanych, ale skoro maly sie nie buntuje..
 
Mam pytanko do Elis!
Czy jesteś pewna, że można pić herbatkę Rooibos? Ja ją po prostu uwielbiam, ale na ulotce herbaty Pu-erh Bioactiv było napisane, że nie powinny pić jej kobiety w ciąży i karmiące. A rooibos to też herbata czerwona, więc...
Gdzie przeczytałaś, że można? Wiarygodne źródło?
Proszę o odpowiedź :)
 
reklama
Do góry