reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta Mamy Karmiącej

Prawdę mówiąc, nie pamiętam kiedy po raz pierwszy jadłam kapustę.Wiem,że Julcia nigdy nie miała żadnych dolegliwości zwiazanych z wprowadzaniem przezemnie nowości do jadłospisu matki karmiącej.

Teraz nasze dzieciaczki juz same jedzą różne smakołyki, które przedtem były nam zabronione jako matkom karmiącym.Jak ten czas szybko leci......:szok:
 
reklama
Wiolamama - nie rozumiem pytania. CZemu miałyuśmy nie jeść? NIe wiem ile ma Twój maluszek. Nasze dzieci to już raczej jedzą wszystko :-) Tak samo jak i my, od dłuzszego czasu :-)
 
Słuchajcie nie ma co przesadzać. Kiedyś kobiety wcale się tak nie przejmowały i jakoś nic nam teraz nie jest:). Poprostu musimy jeśc z umiarem i wiadomo bez żadnych cytrusków i wzdymaczy:):-). Przecież musimy mieć siłę, żeby karmić, więc nie możemy nie jeść bo skąd weźmiemy witaminki??:):tak:
 
Do góry