reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta Mamy Karmiącej

Ja już dawno wcinam truskawki. Na zimę zrobiłam zapasy tzw lodów truskawkowych ... zamrożony mus truskawkowy i objadam się nim od mniej więcej stycznia. Cieszę się, że sezon truskwkowy się rozpoczął. Nowe zapasy trzeba zrobić :-)
 
reklama
a my moze w tym watku zacznijmy mowic o jakiejs diecie mamy karmiacej bo jak tak dalej bedzie z tymi obiadkami i ciastami, to mnie nigdy ta "skora" sie nie wcglonie :laugh:
Ja np. ostatnio tak zaszalalam

salatka2dt.jpg

rozne salaty ostro przyprawiony guasz i morele :)
 
Sylus ja sie nie pomylilam moj zawod jest rownie fasvynujacy co kucharzenie ;)
Zrob sobie.....jest pyszna :)
 
_anna mnie sie spodobalo, jak Doxa wyslala zdjecie swojej tarty stad ten pomysl z prowokujacym zdjeciem ;)
 
reklama
Ja dziś zaserwowałam sobie surówkę z białej kapusty-i czekam na reakcje mojego maluszka.Jadła to któras z szanownych forumowiczek?
 
Do góry